Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba hintőport hogy kell...

Baba hintőport hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Nem akarok butának tűnni,de nem tudom,hogy kell.Hajlatokba kell szórni vagy elöbb a kezembe(de úgy meg nehezebb nem?)? Amúgy ez mire jó valójában?Én azért vettem,hogy a kis hajlatok ne izzadjanak be szegénymenek annyira,gondolom ez felszívja a nedvességet.Naponta szabad töbször is?

Köszönöm a segítséget!


2012. júl. 4. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én fürdés után használom csak, akkor közvetlenül a bőrükre szórom, ott kenem szét. Combhajlatban ill. hónaljnál használom leginkább. Ennyi.
2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy kis tálkába szórtam, vettem hagyományos vattát, abból téptem egy darabot, kerek golyóvá alakítottam, azt mártottam a hintőporral, és azzal kentem be a nyaka alatt, a hónalját, a hajlatokat a kezén, combján.

Igen, arra jó, hogy felszívja az izzadságot, és nem pattog ki, nem lesz meleg kiütéses.


Ilyen melegben én is behintőporozom a mellem alatt, a hónomalját, mert eszméletlenben izzadok.


Ha szoknyát veszek fel, a két combomat belül is bekenem, mert kidörzsölődik anélkül.

2012. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont úgy, mint az első válaszoló. Ilyen melegben viszont a nyakát is megszórtam és elkentem.
2012. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pici a babád, inkább folyékony hintőport használj, nem lélegzi be a port, és tapad le neki, nem okoz gombát sem, mint a hagyományos.

A frezyderm és az Avent gyárt ilyet.

Sokkal tovább is tart, mert mellé nem szórsz semennyit.

2012. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, mintha csak én írtam volna! :) Mi is folyékony hintőport használunk (a freziset) és én is csak jót tudok mondani. Kislányomnak minden hajlatba használom, illetve magamra a mellem alatt és a két combom közé.
2012. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!