Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesemmel megint be kell...

7 hetesemmel megint be kell feküdnöm a kórházba, de már a szülés utáni 4 nap is megviselt. Mit tegyek h ne idegeskedjek?

Figyelt kérdés
Tiszta depressziós voltam ottbent, és most megint... 6 nap, én bele fogok őrülni. Tudom h a pici érdeke, de megkattanok már most..:-(

2012. júl. 4. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

miért kell befeküdni? baba beteg vagy te?

melletted lehet a gyerek?

2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Probalj meg lenyugodni. A kicsik meg rettenetesen atveszik az erzelmeinket (2 eves a lanyom, de egy az egybe olyan a hangulata mindig, mint az enyem) Hasonlo cipoben jartam en is. Mondogasd magadnak, hogy erosnek kell maradnod a gyermeked miatt. Probalj meg valamit bevinni a korhazba, ami szorakoztat, de a babat nem zavarja. Egy izgalamas vagy egy csopogos regeny a legjobb ra...ha gyorsan olvasol, akkor tobb:D
2012. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerekosztályra kell befeküdnünk. Egyikünk sem beteg, de nekem volt egy komolyabb betegségem, aminek lehet szövődménye a babánál is. Szépen fejlődik, minden ok vele, de azt mondták a biztonság kedvéért kapja meg a kezelést, ami 6 napi infúzió. De ha nemet mondok és lesz valami baja, azt nem bocsájtanám meg. Így viszont 100% hogy el fog apadni a tejem az idegeskedéstől, hogy megint ott kell lenni :-( Teljesen el vagyok keseredve :-(
2012. júl. 4. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem 100%,hogy elapad a tejed!Nekem anyukám már halálos beteg volt amikor szültem és rá 4 hónapra meghalt és nem apadt el a tejem pedig ne írjam mit éltem át.....
2012. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, részvétem. Azért mondom, hogy elapad, mert már tegnap is a fagyasztóból vettem elő neki az anyatejet, amit lefejtem még 1 hónapja, mert nem volt tejem valamiért. Pedig egész eddig nem volt vele gondom..:-(
2012. júl. 4. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez még változhat,először nekem is a mennyisége csökkent.Próbálj meg szoptatni nekem akkor bejött a sok tészta evés ugyan étvágyam egyáltalán nem volt de nagyon akartam szoptatni.Fel a fejjel az ember lánya sok mindent kibír!!!:)
2012. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem..:-/
2012. júl. 4. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál maláta italt az tejszaporító Karamalz a neve én mindennap iszok 1 valamikor 2-tőt is.Próbáld ki hátha segít.
2012. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne az előtted álló hat napra koncentrálj, hanem úgy gondolj az egészre, hogy felelős vagy a babádért, és jó anya vagy, mert ezt is megteszed érte! Ő pedig erős, egészséges lesz, megnyugodva jöttök majd haza! Csináld úgy, elviszel egy naptárat, és a kérdéses 6 napot kiszeded belőle: aztán ott a kórházban letépsz vagy áthúzol pirossal minden este egyet! Az már motiválni fog, hogy látod, hogy telik! Amikor nehéz helyzet előtt állunk, nem szabad felnézni a hegy tetejére, hanem mindig csak apró lépésenként kell haladni előre, és annak örülni, ami már mögöttünk van! Figyelj, az én babaám koraszülött lett, azt sem tudtam, életben marad-e, 4 hetes volt, amikor először megérinthettem, 6 hetes, amikor először a karomba vehettem! 3 hónaposan hozhattuk haza, de előtte még be kellett feküdnöm nekem is 3 hétre úgy, hogy a másik gyermekemet itthon hagytam! Azt hittem, belepusztulok ebbe az egészbe, de nem, erős és büszke anyukája vagyok egy 17 hónapos makk egészséges pirinyónak!

Szurkolok neked, ügyes leszel, csak ne félj!!

2012. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked! Borzalmas lehetett az a pár hét, én meg itt 6 nap miatt nyafogok, minden tiszteletem a Tiéd!!
2012. júl. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!