Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valaki EEG vizsgálato...

Volt már valaki EEG vizsgálaton 15 hónapos körüli babával? Hogyan csinálják, hogy nyugton legyen? Én mit tehetek, h megkönnyítsem? Tippek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Köszi
2012. júl. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Neked kell megnyugtatni.

Én a lányomnak előtte elmondtam, mi lesz, ne aggódjon. Doktor néni kedves volt, viccesen rátapasztottuk a bigyókat, üldögélt az ágyon. Kalandnak kell beállítani.

Vittünk egy mesekönyvet, türelmesen olvastuk közben.

2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az én kisfiamnak még hiába mondom, hogy semmi baj nem lesz, mert csak kicsit érti meg. de a mesekönyv nagyon jó ötlet, és akkor ezek szerint nem kell feküdnie, mert az is már fél siker. Csak a fején nem tűr meg semmit, sapit még rápróbálni sem tudok, télen is csak odakötözve, akkor még nem tudta leszedni.
2012. júl. 4. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

A dokin sok múlik, hogy viselkedik vele. A gyerek pedig másképp viselkedik idegennel, mint otthon veled, bizonyára megszeppen, és hallgat majd rá.

Ne aggódj, olyan még nem volt, hogy ne tudták volna megcsinálni.

Játékosan kell megoldani, hogy tetsszen neki.

2012. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!