Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes babádnak adsz...

Csak anyatejes babádnak adsz vizet ebben a forróságban?

Figyelt kérdés

#víz #anyataj
2012. júl. 4. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
erről meg fognak oszlani a vélemények,de nekünk az orvos is mondta,hogy adjunk neki!
2012. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!Én néha adok neki kis teát,mert a vizet nem issza meg!De van,h inkább két hami között kap egy kevés cicit!
2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk csak a tágabb családban van baba. Az ő édesanyja semmiképp nem akart neki adni, de mikor a baba már nem tudott kakilni, a nagymama megitatta kamillával meg vízzel. Akkor rájött ő is, hogy talán mégis kéne.
2012. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is azt vallom hogy adni kell neki vizet. Bár az én lányom már nem baba,de mikor az volt adtam(és nem csak melegben).
2012. júl. 4. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányom anyatejes volt, elég jól evett, és nem ivott vizet, se teát, hiába erőltettem. Amikor pici volt ugyanilyen meleg volt, és elég volt neki a tej. Azt mondta a doki, hogy ha nem fogadja el a folyadékot de nem süppedt a kutacsa, akkor rendben van, nem kell erőltetni.

A fiam tápszeres és rengeteget iszik mellette.

Szerintem ez nem attól függ, mit kap enni. Ha igényli, akkor inni fog, én megkínálnám vízzel is a helyedben.

2012. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kell adni,mindenképp,én adtam a fiamnak teát is ami a pocakfájás ellen volt és vizet is,unokatesómék nem adtak inkább hagyták szenvedni a gyereket aki hasfájástól is sírt és szomjúságtól is.
2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem adok. 5 hetes, nem fogad el semmit, csak cicit.

Jól van, jól fejlődik. Gyakran kéri, néha fél óránként is.

Nem hasfájós, kakil rendesen. Persze melege van, mint mindenkinek. Naponta két-háromszor fürdetjük langyos vízben, élvezi.

Az anyatej a szomjat is oltja.

2012. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de nem kért vizet egy bő fél évig. Csak a cicit. Szóval én azért próbálkoznék NÉHA a vízzel. Főleg, ha kimozdulnék picivel ebben az őrült melegben. És nem tudnám 10 percenként szoptatni a hőségben.
2012. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, adok neki baba vizet.
2012. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!