Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kórós, ha 3,5 hós...

Szerintetek kórós, ha 3,5 hós anyatejes babám 6-7szer kakil egy nap?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert ezt csak újszülött korában csinálta. Egy hete pedig ismét rottyant minden kaja közben, vagy, ha nem, akkor utána. Éjszakai etetésnél is tisztába kell tennem. Az állaga normális, anyatejes széklet. Eddig naponta 1-2 széklet volt, sőt, volt olyan is, hogy egyáltalán nem volt neki. Fáj az ínye, felül, mintha el is lenne neki fehéredve. Onnan tudom, hogy az ínye fáj, mert folyamatosan masszírozza. Néha, ha odanyúl sír is. Nyála patakokban folyik. Létezik, hogy a fogzástól van már a sok kaki? Mutassam meg inkább hétfőn a háziorvosnak?

2012. júl. 1. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kóros egyáltalán,ha majd elkezded a hozzátáplálást biztos kevesebbet fog kakilni.

Nem hiszem hogy a fogától kakilna ennyit, attól függetlenül hogy vakarja az ínyét lehet hogy csak 3 hónap múlva jön ki a foga.Nekünk 6 hónapos korban jött ki és 3 hónaposan már patakokban ömlött a nyála.

2012. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez most megnyugtatott. Azt tudom, hogy a fogzás elkezdésétől, akár több hónap is eltelhet mire kibújik a fog. Mondjuk nekem 3 hónaposan bújt elő, azért gyanakodom, hátha nála is ilyen korán lesz.:)
2012. júl. 1. 12:29
 3/7 gabszem ***** válasza:
teljesen természetes
2012. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes, de ha eddig nem így volt, akkor azért figyeld, hogy a súlya gyarapszik-e vagy inkább áll-stagnál.

Meg ha kicsi a súlya akkor is figyelj rá jobban!

:)Mekkora egyébként?

2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6400 gramm, nem kicsi. Heti egyszer mérem, szerdánként, de most nem bírtam ki, és megmértem vasárnap este. Fél hét alatt nem gyarapodott semmit. Étvágya se nagyon van. Folyton kínálom neki a cicit. Félek, nehogy kiszáradjon. Azért pisis pelusok száma okés. Úgyis kell mennem a doktor nénihez ma beutalóért, azért megkérdezem őt is a biztonság kedvéért.
2012. júl. 2. 06:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, szerintem nincs ok aggodalomra.

:)

Nekem most 4.5hós a babám, én is hetente mérem, és volt hogy egy hét alatt csak 40grammot hízott, az utána héten meg 200-at, utána meg megint csak 60-at. :)) (mondjuk ez lehet, hogy a mérleg érzékenységétől is függ, mert ha mozog a mérlegen a baba, akkor általában mindig többet mér. :)))

De szépen fejlődik- tehát minden oké vele is. Szerintem a te babáddal is.

2012. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó ez így.Szoptatás,tisztába tevés,alvás.
2012. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!