Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 Hónapos fiamat étrend...

Bubu18 kérdése:

13 Hónapos fiamat étrend táblázat alapján etetem. Ott olvastam hogy 8-10 hónap között ehet fahéjat! Tegnap evet fahéjas tejbe rizst. De az egész teste tele lett piros foltokkal. Mit csináltok ti ilyenkor? Én adtam neki calcimusc-ot és most múlót el.

Figyelt kérdés

#allergia #fahéj.
2012. júl. 4. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Adj neki abból,amit ti is esztek. Felesleges étrend táblázat alapján etetni egy gyereket. Soha nem fog később rendes kaját enni.

A piros foltok lehettek a nagy melegtől is.

2012. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már mindent eszik! Talán 2-3 dolgot nem.A fűszereket viszont nagyon meg néztem.Azok is vannak sajnos a melegtől.de ez olyan volt mint mikor én tojást eszek...Sajnos én allergiás vagyok rá...Ezért gondoltam hogy a fahéj..ami új bejött..
2012. júl. 4. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam a sima, nem ha-s tápitól lett pöttyös, és a pöttyök kb. fél óra alatt elmúltak. Mi azt csináltuk, hogy vártunk pár hónapot, míg újra kapott és addigra már nem lettek pöttyei.
2012. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!