Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárgabarackot hogy fagyasszak...

Sárgabarackot hogy fagyasszak le, hogy majd tavasszal tudjam adni a babámnak?

Figyelt kérdés

Kb. akkor kezdjük majd a hozzátáplálást. Teljesen hülye vagyok minden ilyenhez, szóval kérem úgy írjátok le. :)

Azért is gondoltam a fagyasztásra, mert az talán a legegyszerűbb "elrakási" módszer. :)


2012. júl. 5. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leturmixoltam, és kis adagokba elraktam. Volt benne egy nagykanálnyi a kezdetekhez, meg kicsit nagyobb adag is. Nem kellenek egyszerre nagyok, mert a barackot ált. keverjük vmihez. (alma, banán, stb)
2012. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is, mint az első. Én mondjuk őszibarackkal tettem ezt. Leturmixoltam, és én joghurtos poharakba tettem. Félig, mert az elején kevés kell.
2012. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
AZ nem jó ha csak simán felezem, magozom, zacsizom? Pürésíteni végül is felengedés után is lehet, nem?
2012. júl. 5. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:

de, de próbáld ki, egyel, a barack felengedve egy punnyadt vmi lesz. Ezért csináltam egyből pürésítve.

Na meg az sem utolsó, hogy akkor már nem kell vele vacakolni, csak kiengedni, és eheti is a baba:)

2012. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Tudod, milyen löttyedt lesz? Utána meg úgyis turmixolhatod össze, szerintem egyszerűbb az elején leturmixolni.
2012. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előtte hámozd meg!
2012. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leturmixolom, bele jégkockatartóba, majd, ha megfagy akkor zacsiba. Szerintem így a legkönnyebb adagolni. Nekem nem túl nagy a fagyasztóm és a poharak túl nagy helyet foglalnak el.
2012. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!