Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül most egy olcsó...

Mennyibe kerül most egy olcsó pelus darabáron?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
32 ft körül
2012. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bababoltban veszek darabos pelust 3-6 kg 37 ft/db.
2012. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet kapni 33Ff/db de sz.rt se ér.Elég,ha egy kanyart szalad a kisfiam és a tépőzár már enged is,az meg minek?leesik róla utközben a pelu.Inkább maradok a drágább,de minőségi pelunál.
2012. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vettem már 28-ért is de az olyan is volt . ... egy pisilés után duplájára dagadt a nedvszívó rész a fenekénél kifolyt a kaka mert szumós nadrághoz hasonló volt a fenekénél a kialakítás.

a legolcsóbb márkás pelust kuponnal és összevont kuponnal - -500ft és 8000-es végösszegivel tudod venni a dm-ben bababónusz kuponok kellenek hozzá úgy veszem ált. és 1500,- at lehet vele spórolni ha dupla megapack libero-t veszek .

2012. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es méretet veszek 38ft/db áron.
2012. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 38-40 ft körüli pelusok már nagyon jó minőségűek. Nem venném helyette még 25%-os kuponnal sem a Pempers-t, Libero-t. Nem engedi át a pisit, sokat kibír, nem görcsösödik be, nem lesz tőle kiütéses a bőre, szóval teljesen jó.

Nekünk ami bevált ebben a kategóriában az a Lidl pelusa ill. a Dada pelus, ezt bababoltokban lehet kapni. Utóbbi picit gyengébb mint a Lidl pelusa, de 38 ft-ért szerintem nagyon jó.

2012. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, én is így voltam, 1 éves koráig csak Liberó. Aztán drága lett, és jött a kísérletezés. Igazából majdnem minden bevált, kivéve a Huggies.

A Lidl-s is nagyon jó volt, de most vettem 2 csomaggal, és dobálom ki, mert elengedi a tépőzár. Soha nem jártam így még vele. Az egész rossz. Selejt gyártmány. Úgyhogy egy darabig ott sem veszek. Most találtam rá a Dada nevűre, azt 1100-ért veszem. 28 db-os. De jó a dm saját márkása is. Bár az meg elég drága.

2012. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!