Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kisbaba már lehet...

2 hetes kisbaba már lehet hasfájós? Csak anyatejes, és nem is eszek semmi nehezet, mégis rengeteget nyüszög etetés után álmában még ha elötte többször is büfizik

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

nem a szopis teától hasfájós ? iszol ilyesmit??

bármitől lehet . ha normális a gyermekorvos írd fel mit ettél mit ittál az elmúlt pár napban és faggasd ki.

2012. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő hasfájós volt :( A lányom 5 hetesen, a fiam 2 hetesen kezdte. Vele nem ittam semmiféle teát sem pedig. Van ilyen, sajnos. Nekünk az Infacol vált be. Ha kipróbálod, ne add fel, mert először nem hat, több napig kell folyamatosan adni, hogy eredménye legyen. 4 hónaposan elmúlik magától, kitartás! :)
2012. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekünk a sab-simplex nagyon jó volt hasfájásra. Tekergeti magát, huzza a kis lábát a hasa felé? Próbáld a tenyereden tartani a pocakját arccal a föld felé. Nálunk ez is nagyon jó volt. Ugy megnyugodott töle.
2012. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál is kb.2 hetesen kezdődött..mi 3hetesen még ügyeletre is elvittük annyira sírt egész nap.Nagyon kifáradt szegény és hétvége volt(szóval ügyelet).Jajj, de rossz visszagondolni!Nekünk csak a papaverin oldat vált be.Már 3hónapos, semmi hasfájás:) KITARTÁS!!
2012. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Attól, hogy anyatejes még feszítik a kis pocakját a bélgázok amitől sír mert fáj neki. Próbáld ki a Colief cseppeket, ez a csepp segít lebontani az anyatejet és mire a bélbe kerül már nem okoz gázokat így hasfájást sem.
2012. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a SAB nem jött be, sem a mecsek baby tea, mondjuk nem sokat ivott belőle, lehet az volt a baj, de nem tetszett neki. Minden picinek más jön be. Próbálkozni kell, sajnos. Kézben hasra fordítva nálunk is megnyugszik, van amikor sétálni is kell vele. De így van hogy háromnegyed-egy órát is eltart mire kijön(nek) neki a puki(k). Most kaptam egy szlovák ismerősömtől krémet, a köldökét kell bekenni napi 3-4szer. Úgy tűnik ez bevált, de nem akarom elkiabálni.

2hónapos kislány anyukája

2012. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem még nem a pocija fáj, vagy nem nagyon fáj neki. Nálunk ha fáj a hasa, azt hallja a szomszédság is, mert annyira üvölt szegénykém!!! Szóval azt észre fogod venni, ha a poci fáj. Húzza a lábát és kapálózik+nagyon sír.
2012. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!