Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hétre a Balatonhoz megyünk...

Egy hétre a Balatonhoz megyünk nyaralni 1 éves kisfiúnkkal. Mik azok a dolgok amiket feltétlenül vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát rengetek ruhaa kicsiknek mert gyorsan összeköszölják magukat.melegitőt is rakjál be mert nehogy fázzon. jó sok kaja, amit szeret hátha az étermi kaják nem jönnek be neki. pelenka özönnel, játékjára figyelj oda amit szeret vidd nehogy hiszti legyen 1 hétig. 3 féle cipőt vigyél , papucsot amin standolhat szandált és meleg cipőt.
2009. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos bepakolnám a következőket is: lázmérő, lázcsillapító, hasfogó. Ha olyan helyre mentek ahol nincs porszívó akkor azt is vinném persze az orrszívóval együtt.

Nagyon el tudja rontani a nyaralást egy kis nátha ha nem tudjátok kiszívni az orrát.

2009. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk, igaz csak 3 napig. Nagyon jól viselte, ő is 1 éves. Én is féltem tőle, de jó volt, bár kicsit fárasztó, mert otthon meg van a ritmus, itt kicsit felborult. Sok ruha kell neki az tuti. Babakocsi mindenféleképpen és pár játék. Nekünk nagyon sokat volt pucéran, nem is kellett sok pelus. Kaját már bármit megeszik, azt is alig vittem.Nekünk volt utazóágyunk, amitől kicsit féltem, de szuperül aludt benne.Jó nyaralást.
2009. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!