Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a név tetszik a leges...

Az a név tetszik a leges legjobban, amit a gyermekednek adtál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
8. vagyok, megtudhatom, hogy miért nem hasznos a válaszom? Nem gyakran érdekel a lepontozás, de most semennyire nem értem...
2012. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Végül is igen, bár nekem sok név tetszett, nálam nem volt egy vagy két favorit, több név is szóba jöhetett. Ebből válogattuk ki azt ami a férjemnek is tetszik, megkerestük a közös nevezőt:)
2012. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen és nem! :)

Kisfiamnál nem, mert a kedvenc nevemet az apja megvétózta, ezért kerestünk egy olyant, ami mind a kettőnknek tetszett.

Kislányunknál igen. Férjem ezt is megvétózta, de én nem engedtem, és ezt a nevet diktáltam be a szülőszobán. Nem bántam meg, és apa is nagyon hamar megbékélt, most meg már jobban imádja a lánya nevét, mint én. :)

2012. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nem :) nagyon nem tetszett a fiam neve, egyébként nagyon ritka volt mikor született, szinte csak idős bácsik viselték. de valamiért terhesen azt mondtam, hogy ez lesz a neve és pont :D én se értem miért, de ezt éreztem :))) persze azóta teszik és mára a 10 legnépszerűbben van :D
2012. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem:) Mert az általam legjobban szeretett fiú és lány nevek SEM illenek a vezetéknevünkhöz, be kell lássam hogy tényleg szörnyen hangzik együtt, kiszúrni meg nem akartam egyikükkel se.
2012. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem :(

Apa az összes kedvencemet megvétózta. Végül Benjámin lett, ez mindkettőnknek tetszett, de nem ez volt a legesleg...

2012. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Természetesen legeslegjobban tetszik :) Bár nehéz út vezetett el a megfelelő névig, mert Apa nálunk is sok nevet megvétózott :) De volt egy jó taktikám a végén. Mondtam neki olyan ronda "cigányos" nevet, ami után már nem kötött bele abba, amit szerettem volna. :)

A pontozásról. Én sem értem miért pontoztátok le a válaszadót,(én felpontoztalak) aki Anna Rózának nevezte a kislányát. Ez a kérdés éppen nem olyan, mint mondjuk egy szoptatással, altatással kapcsolatos válasz, amiben egyetértesz vagy nem. A válaszadó elmondta, hogy Ő azt a nevet adta,mert ez számára a leg, ebben mi nem volt hasznos??? Komolyan válaszoljon, aki lepontozta a választ. Érdekel milyen megfontolásból tette. :)

2012. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
A gyerekeimnek nem magyar neve van, nem is Magyarországon lakunk... Egyébként 6 kicsi csemetémnek természetes, hogy az a neve amelyik nekem legjobban tetszik, a 7. már készül. ; )
2012. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Az én lányomnak nem az lett a neve, ami nekem a leges legjobban tetszik, mert a páromnak egyáltalán nem tetszett. Ezt a nevet is nagyon szeretem, és illik is rá, de én nem ezt adtam volna. Na mindegy, sokan megdicsérik így is, hogy szép neve van, remélem Ő is szeretni fogja.

Az Anna Róza nevű kislány anyukáját én sem értem miért kellett lepontozni, semmi rosszat nem írt, a kérdésre válaszolt. Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 6. 10:12
 20/23 anonim ***** válasza:

Bemásolok ide vmit nektek, mert sztem tanulságos. Én kaptam egyszer ezt a magyarázatot arra, hogy miért 25%-on állt meg a válaszom.


" Kedves első válaszadó. Azért lettél lepontozva, ahogyan írtad a válaszod. Mindenkinek a saját gyereke a legszebb. Mindenkinek megdicsérik a kisbabáját. Sokan. Attól még nem jelenti ki határozottan, hogy a saját kicsije a legszebb. Nekem is megdicsérik, sőt katalógusba akarták tenni, mert helyes, de nem jelentem ki, hogy az enyém a legszebb, mert biztosan van nála szebb. Bár attól nekem Ő lesz a legszebb. De a többi válaszadó, aki itt válaszolt is azt gondolja biztosan, hogy az övé a leggyönyörűbb. Szóval rosszul fogalmaztál, ezért lettél lepontozva."


Itt is erről lehet szó szerintem :) Vki ilyenkor biztos nagyon jól érzi magát.

2012. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!