Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan reagálsz? Megkérdezed,...

Hogyan reagálsz? Megkérdezed, hogy mi a gyermek neve és az neked nagyon nem tetszik, te nem adnád a gyermekednek.

Figyelt kérdés
Ma így jártam. Édes kisfiú volt az orvosnál. Anyukát kérdeztem, mi a gyermek neve: Ipoly Emánuel. Azt hiszem bambán néztem...és úgy is éreztem magam, mivel nem reagáltam.
2010. nov. 26. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is így reagálnék. Lehet hogy első megdöbbenésemet én se tudnám elrejteni, de persze kontrollálnám magam, mert tahóság meregetni a szemünket, furán csodálkozni stb. ..
2010. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Mi általában feltűnően megdícsérjük a nevét ilyenkor, de tudjuk, h ez azt jelenti, hogy "bruhaha". Aztán utólag kibeszéljük. De tök vicces, mikor dagad a szülő keble a büszkeségtől, hogy ő a 695345. Dominik vagy Maja anyukája.
2010. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
De gyerekesek itt egyesek istenem! Bezzeg ha a te gyereked szent nevével csinálják ugyanezt akkor felháborodsz! Nem mindegy kit hogy hivnak? Mindenkinek más az izlése.
2010. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Az én környezetemben pont az a furcsa ha valaki normális nevet ad a gyerekének. Egyik ismerősömék lánya Stella Inez, másiké Odett Kira harmadiké meg Kámea Véta. Nem szóltam soha egy büdős szót se pedig nem tetszenek ezek a "nevek". Én egy szimpla Csengét adtam a lányomnak és Zsombort a fiamnak. Mindkettőnél felháborodtak, hogy miért vagyok ilyen maradi :D Na erre se mondtam semmit.
2010. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ipoly semmi, egyik ismerősöm gyereke Ompoly.
2010. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Én is ledöbbennék... de nem mutatnám.

Tegnap sikerült hallanom egy cigány anyukát, ahogy hívja a kisfiát.. "Brendon gyere már".. jajj!


Egyébként én egy vagyok a 625356 anyuka közül, aki a Dominik nevet választotta, de nem ezért dagad a mellem. Egyszerűen ez tetszett a legjobban.

2010. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
XD LOL
2010. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak.

ez a két név mindegyik ismert habár nem megy egyáshoz SZERINTEM. de az anyuka szerint igen.

ha nagyon külöleges akkor megjegyzem az anyukának hogy még nem hallottam vagy más stb...


sok névvel én úgy vagyok hogy nagyon tetszik de nem adnám a gyerekemnek mert komplikált.

pl a korházban a szomszédom Zafira nevet adta a kislánynak ami szerintem nagyon szép, csak nekem nehéznek tünik.

2010. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
hát én már semmin nem lepődök meg,egy ismerősöm a Bendegúz nevet adta a fiának.magának a szülőnek nem mondanám meg,de másnak igen,hogy én nem adtam volna mert nekem nem teszik,és ebben minden benne van.Nekem nem teszik,ha neki igen,hát ez van.
2010. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

képzeljétek el, ha mindenkinek a Bence és az eszter tetszene és minden gyereket igy hivnának.

Én örülök, ha hallok különleges(nem giccses) nevet :-)

2010. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!