Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy 100. kérdés, de...

Tudom, hogy 100. kérdés, de melyik csőrös itatópoharat ajánlanátok, amiből jön is az innivaló és nem is csepeg?

Figyelt kérdés
A MAM-ost próbáltuk, de nem jött be, mert, ha benne van a szilikon betét akkor nehéz szívni (még nekem is nemhogy a fiamnak) ha meg kiveszem, akkor 3 lyukon ömlik belőle minden. Cumisüvegből szépen iszik egyedül, csak hát van amikor játszik vele és kiborítja az üveg tartalmát, ezt szeretném elkerülni a csőrössel.
2012. júl. 6. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee vált be. Nem csöpög, viszont könnyű szívni. :)
2012. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudom nem konkrétan ez a kérdés, de az Avent varázsitatót nem ajánlom. Könnyű szívni, de van rajta egy kis szelep, ami megakadályozza, hogy levegőt nyeljen a kicsi, na ott viszont csöpög. Lehet az volt a baj anno, hogy én tisztításkor levettem a szilikon záró lapkát, de muszáj volt, mert másképp nem tudtam rendesen tisztítani, azt meg nem akartam, hogy belebüdösödjön a folyadék a csőrbe. Viszont a fiam imádta.
2012. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Avent van, szeretik a gyerekeim.
2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2012. júl. 6. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as a tietek nem csöpög? Te levetted a szelepet? Igaz a kétéves fiamnak nem kell már, de szeretném tudni, hogy én toltam-e el, vagy mind ilyen, csak a magam megnyugtatása végett. Gyerkőc szempontjából jó, mert tényleg imádta, csak engem zavart a csöpögés. Megírnád a tapasztalatodat?
2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem! Poharat helyettük! Nagyon hamar megszokják.
2012. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem, nem csöpög. Ami pici kifolyik, az az a folyadék, amit kiszív, de nem issza meg, magyarán a csőrben marad a szelep fölött. Nekünk van a termós változat is, annak puhább az csőr része. Bár ezeket nem most vettük, nem tudom, esetleg változtattak-e valamit a mostani modelleken.
2012. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-5-ös vagyok, köszi a választ. Most már nem aktuális, mert elég régóta poharazik a fiatalúr, tényleg csak az érdekelt, a mienk volt-e csak ilyen.
2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy az anyukák ilyen jól "elbeszélgettek" a kérdésem alatt csak épp én nem kaptam több választ.

Ez a két variáció létezik Tommee Tippee és Avent???? :DDD

2012. júl. 7. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:

A Tommee Tippee nálunk is bevált! Már a 2. fajtát vettem, ill. utóbbit Libero pontokért rendeltem, de nagyon jók a termékek!

Az Aventnek már a cumisüvege sem jött be, így alapból kilőttem.

Cumisunk MAM volt, de a csőröse nem tetszett.

A T.T.-t bátran ajánlom, egyáltalán nem csepeg!

2012. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!