Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás éjszakai ébredés nélkül?

Fogzás éjszakai ébredés nélkül?

Figyelt kérdés
lányom 10 hónapos lesz nemsokára. 2 foga van lent. egyértelműen fogzik, hisz be van duzzadva az ínye felül, nyáladzik, rág mindent. 1 hete rettentően nyűgös egész nap, nem igazán jó neki semmi. viszont az alvása, evése nem változott, sőt nappal többet alszik mint szokott, és éjszaka sincs 1 mukk sem. így nem igazán tudom eldönteni, h az idő miatt vagy a fog miatt nyűgös. kérdésem az lenne, h nem feltétlenül befolyásolja a fogzás az alvás-evést csak a hangulatot? Volt vkinek hasonló helyzete?
2012. júl. 6. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze!

Barátnőm kislánya két foggal megszenvedett az elején, utána szinte észre sem lehetett venni még kettőt, csak nyálzott.

Én fiam többet alszik, mert nyűgösebb, lefárasztja hamar a nyüglődés. Vannak babák, akiken semmi nem látszik, vannak, akik csak nyálzanak, és van, aki végig ordít fogzás ideje alatt heteket.

Éjszaka egyébként az én fiam sem kel, esetleg felsír álmában, de vissza is alszik.

2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hós lányomnak tegnap jött ki az első foga, de teljesen véletlenül vettem észre. Egy ideje gondoljuk h a foga lehet, mindnet rágott, néha nyüszögött. nyála nem folyt, csak mondjuk egy nap 5-6 kaki. Éjjel aludt, nappal is.Inyán se lehetett semmi duzzanatot látni. lehet majd a többi rosszabb lesz, amjd kiderül
2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Az én fiam két éves, 16 foga kint van, a négy hátsó most jön. A fogzásból mindig csak annyit vettünk észre, hogy borzasztóan folyik a nyála és folyton rágcsál. Semmi más nem volt, Fogmosáskor vettem észre minden alkalommal az új fogakat. Valószínűleg az idő miatt nyűgös szegényke. A kicsik mindig is érzékenyebbek az ilyenre, mint mi, és hát ez az idő még a felnőtteket is kikészíti.
2012. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ma elég jó kedve volt, foga még nem tört át, szóval majd meglátjuk.
2012. júl. 6. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiam sem ébred tőle.
2012. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!