Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. fél napos kirándulás két...

Kb. fél napos kirándulás két étkezéssel 7 hónapossal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Bocsánat, csak így engedte feltenni a kérdést. 7 hónapos babám négyszer eszik egy nap, ebből reggel-este tápszer, délben és délután főzelék, illetve tejpép.

Nyaralni megyünk a Balaton déli partjára, de a 4 éves kisfiunkkal szeretnénk elmenni a veszprémi állatkertbe ha nem lesz 40 fok. Ha reggeli után indulunk a déli étkezés tuti beleesik, de valószínűleg a délutáni is.

Mi a legpraktikusabb? Autóban megetetni bébiétellel vagy vinni két adag tápszert? Viszont akkor a délutáni tuti nem marad elég meleg, meg lehet kérni valahol büfében itt-ott embereket hogy melegítsék meg?

Aki volt hasonló helyzetben hogy csinálta?


2012. júl. 6. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az állatkertben bent etettem meg a babát, ült a babakocsiban, és úgy. De volt nálam vésztartalék tápszer, külön babavíz, ha nem evett volna akkor csak összekeverem, és kap tápszert.
2012. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne csináld meg előre a tápszert, mert ebben a melegben megromlik hamar. Tedd a tápszert az üvegbe, egy külön üvegbe vizet, és akkor csak összeöntöd.
2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egy padra szépen leültök és ott megetetheted.a kocsi nem jó mert meleg van benne és szűkös.szerintem:)
2012. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a víz termoszban meleg marad sokáig? Nekünk DM-es cumisüveg termo tartónk van (nem tudom mi pontosan a neve) abban meleg marad a víz pár órát, de nem tudom hogy két étkezésig is jó lesz-e.
2012. júl. 6. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én termoszban vittem vizet és külön a tápszerport. Télen a mínuszban meleg maradt órák múlva is. Ha kihűl, akkor a büfést megkéred, hogy melegítse meg. Bébiételt meg az enyém megeszi szobahőmérsékletűn is.
2012. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is dm-es cumisüvegtermoszunk van, és elég sokáig meleg marad benne a víz. Ha kihül biztos meg lehet melegíttetni, bár jó meleg van, nem hiszem hogy baj lenne, ha melegítés nélkül kapná.
2012. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!