Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megyek 9 ikbe. Lessz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek 9 ikbe. Lessz egy 3 napos kirandulas nemsokara. Szeretnek felszedni egy osztalytarsnomet aki jo baratnak tart de annyi, semmi tobb. Mit tegyek? Mivel tudnam elcsabitani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ejj a mai 8.-osoknak micsoda problémái vannak! :D Állj elé és mondd meg neki a frankót! :)
2012. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd ezt neki: "I am Spartacus!".
2012. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koranero tipus vagyok sry.Eleg tapasztalt de nemjut eszembe semmi.Csak szeretnek jarni valakivel.Akit ismerek mar,es tudom hogy o is szeretne engem,de nemtudom,hogy hogyan kene csinalnom? :(
2012. júl. 1. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
MKégsem vagy elég tapasztalt, ha csak a semmiért szeretnél járni valakivel.. Ha régóta együtt töltenétek az időt és netán kialakult volna valami a tetszésen kívűl akkor azt mondom oké. De ez így nem túl érett gondolkodásmódról árulkodik :)
2012. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb 2 evig arra jartam haza amerre o lakott.Szoval,hogy hazakisertem a sulibol 2 evig minden nap :P es rengeteget beszelgettunk.Banketten pedig eleg kozel kerultunk egymashoz,vagyis en azt hittem,de vegul legjobb baratja lettem,de a pasia szeretnek lenni!
2012. júl. 1. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés utolsó mondatát leszámítva az egész lényegtelen körítés.

Itt gyakorikerdesek.hu-n is van Keresés, ilyen témában, hogy Fiúnak tetszik Lány, Fiú szeretne elcsábítani Lányt, ezer válasz simán van már.


Keress mielőtt tök ugyanazt a kérdést teszed fel, és ez nem rosszindulat.

2012. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!