Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig ivott a...

Mennyi idős koráig ivott a babátok cumisüvegből? És akkor hogyan, miért hagyta el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!!

én 6 hónapos korában vettem a kisfiamnak csőrös poharat (Avent) és nagyon szépen iszik belőle, a tea/víz ebből fogy, a tejnek maradt meg a cumisüveg. most 7,5 hónapos a manó.

nem volt különösebb ok a váltásra, ki szerettem volna próbálni hogyan reagál és mivel tetszett neki, maradtam a csőrös pohárnál.

2009. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom ugyan már 9 éves, de mi állati nagy hibát követtünk el vele. Már bőven túl volt az első szülinapján, amikor megtettszett neki az unokatesónál a cumisüveg. (Neki ugyanis nem volt) Annyira édes volt, meg aranyos, és mi úgy el voltunk ettől alélva, hogy észre sem vettük, hogy cirka két hónap alatt hozzánőtt a gyerekhez a cumisüveg. Kb. két hónapunkba tellett, mire leválasztottuk róla. A kicsi most négy hónapos, csak szopizik, van ugyan vésztartaléknak egy cumisüveg, de még rá sem nézett. Ő teljesen biztos, hogy pohárból fog inni. :)
2009. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 1 évesen már javában pohárból itta a vizet, teát. Egyedül a reggeli és esti tápszert kapta cumisüvegből, de ezt is inkább a rituálé miatt. 2 éves kora után már meg lehetett neki magyarázni, hogy ő már nagylány: közösen elmentünk egy boltba és hagytam, hogy válasszon magának egy bögrét, ami csakis az ő sajátja lesz. Azóta már sok ilyen bögréje van, a mai napig ezekből issza reggel és este a kakaót, most 4 éves. :)
2009. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!