Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam június 17-én született...

Kisfiam június 17-én született, kimehetek vele sétálni egy fél órára- órára vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
Nekem már annyira hiányzik egy kis séta
2012. júl. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kimehetsz!!

Neki is jól fog esni egy kis levegőváltozás meg kocsizás estefelé. :)

2012. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már majdnem 3 hetes, nyugodtan kimehetsz vele. Az én fiam februári, már 2 hetes korától vittük Őt sétálni, minden nap egy kicsivel többet.
2012. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan menj ki Vele sétálni. Annyi, hogy ne a nagy hőségben, hanem így estefelé, vagy reggel.

Én nem is értem, hogy miért mondják védőnők vagy bárki, hogy ne vigyék ki, egyedül téli babáknál okés, hogy várni kell.

Én március közepén szültem, 5 napos volt, amikor itt volt a védőnő, mondta hogy kivihetem az udvarra, olyan szép napos idők voltak. De ha nem mondja, akkor is sétáltam volna Vele az udvaron. 2 hetes korától meg már sétálni is megyünk, eleinte mondjuk nekem is újra meg kellett szoknom a hosszabb távokat :) Megőrültem volna, ha hetekig nem mehetek sehova akár fél órára csak.

3,5 hónapos Kisfiú anyukája

2012. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó, még így se igaz, enyém decemberi, 2 hetesen már nagyban sétáltunk, és ablakban szellőzéssel kezdtük. nekünk kifejezetten ajánlották, hogy pár naposan már 5-10 percre vigyük ki, januárban meg az erkélyen aludt, persze -5 alatt nem :)

furi ez az új dolog, hogy ne vigyük ki a babákat, szerintem 3 hetes babával már simán lehet menni, persze fokozatosan és este fele, akár 8kor is kiviheted :)

2012. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már rég kivihetted volna, nyár van, kora este tök jó babakocsizni.
2012. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán, már korábban is kivihetted volna. Mi először szoktattuk, csak kis időre mentünk ki, aztán egyre több időre. Csak ha ennyire meleg van, akkor korán reggel vagy estefelé vidd.
2012. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már rég sétálnotok kellene :) Orvos nem tanácsolta mikor első "Randitok" volt??? Enyém mikor 5 naposan hazamentünk és feljött kötelező vizitre rögtön mondta lehet kimenni a késő délutáni órákba mert a természetes D vitaminnál nincs jobb! A nyári babáknál nincs ilyen szokatós dili hogy 10 perc 20 perc stb......
2012. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már rég ki is kellett volna vinni.
2012. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!