Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Június-júliusi babákat mibe...

Június-júliusi babákat mibe hozzuk haza a kórházból?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az időjárástól is függ. Nekünk augusztusiak a lányaink, mikor jöttek a kórházból elég meleg volt. Én egy rövidujjú body-t és egy hosszúujjú rugdalózót adtam rájuk. Azt tartja a szabály, mindig egy réteggel több ruha kell rá, mint ami rajtad van.
2012. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sókristály ***** válasza:
100%

Tényleg időjárástól függ.

Kislányom júliusi. Kánikulában hoztuk haza. A kórházban (orvosi javaslatra) napközben csak pelus volt rajtuk, éjszaka meg rövidujjú body, annyira meleg volt. Haza rövidujjú bodyban hoztuk kiszoknival a lábán, és a kocsiban letakartam egy textilpelussal.

Kisfiam június végi. Egy borongós napon mentünk haza vele. Rövidujjú body, ujjatlan lábfejes rugdalózó, vékony kabátka volt rajta. Meg a textilpelus a kocsiban.

2012. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Júliusi a kislányom, kánikula volt, talpas rugiba hoztuk haza.
2012. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát akkor úgy látom nem csak időjárás függő ez,hanem anyukáktól is függ,mert valaki kánikulában rövidujjasban zokniban hozza haza,más szintén kánikulában vastag plüss rugiban :D
2012. máj. 27. 17:52
 5/5 Sókristály ***** válasza:
Nem plüss, hanem talpas rugit írt a másik válaszadó :-) Ez valószínűleg vékony pamut volt. Nem mindegy ám!
2012. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!