Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Oldalt...

Miért csinálja ezt? Oldalt fekve összeszorítja a lábát, nyőgdécsel, majd így alszik el, közben leizzad az erőlködéstől.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kakil..
2012. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 éves ezt nem írtam. És nincs kaki, meg csak állva kakil.
2012. júl. 6. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány? Rájött, hogy ez jó neki.
2012. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elsősorban pukira gondoltam volna, de az is lehet, hogy így fárasztja le magát az alváshoz, így altatja magát. Ez új dolog nála? Valami más (negatívumot) tapasztaltál nála?
2012. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Három éves kislány ismerős is csinálja mert rájött hogy jó. ugyanígy. De ő még olyan pici nem??
2012. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így jó neki! És nem, nem kicsi hozzá. Az én Lányom 8 hónaposan jött rá, hogy hogy és mi a jó neki, azóta folyamatosan gyakorolja! Semmi gond nincs ezzel, természetes, ha nagyobb lesz, el kell neki magyarázni, hogy társaságban nem illik csinálni és kész! Nem kell és nem is szabad rászólni, fegyelmezni, veszekedni vele. A védőnő azt mondta, örüljünk, jó lesz a szexuális élete felnőttként!:o)
2012. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!