Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselitek a dackorszako...

Hogyan viselitek a dackorszakot? Akarom, enyém, nem stb. Én már nem tudom hogyan kezeljem? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elég rosszul viseltem, de igaziból csak az ordítás és a hiszti zavart. Az "akarom" helyett mindig "kérem, szeretném" volt a részemről és bevált, ő is ezt mondta. Nem igazán volt irigy sem, sőt. Viszont a "NEM", az kiborító és kezelhetetlen dolog. Amikor már sokféle opciót ajánlottam fel és azértsem, akkor nincs tovább. Nálam az egyszerű erőfölény vált be, hogy akkor viszont az lesz, amit én akarok, ha semmi sem jó, és erre persze jött a sírás. Aztán elmúlt...:)Most ennek semmi nyoma
2012. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meddig tartott? Engem a hiszti és a nyafogás nagyon zavar,szinte alig tudom elviselni!
2012. júl. 9. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Egész óvodás korban :) De "csak" hiszti, nem volt nyafogós.
2012. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!