Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes babával utaztatok...

Hány hetes babával utaztatok el először nyaralni, és vittétek be gyerekmedencébe először?

Figyelt kérdés
A nagyobbik lányom 2,5 éves, a kicsi most 2 hetes. Nyár végén el akarunk menni nyaralni és bevinném a picit is a medencébe. Olyan 1,5-2 hónaposan már megtehetem ugye? persze csak gyerekmedencébe gondoltam.
2012. júl. 7. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

5 hetessel voltunk már Balatonon, de akkor még őt nem fürdettük.

Most a legkisebbünk 3 hetes, szeptemberben készülünk olaszba, vélhetőleg ott már fürcsizik ő is.

Tiszta vízbe nyugodtan viheted szerintem, hiszen babaúszásra is visznek már 2 hónapos picurt...

2012. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. júl. 7. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Élő vízbe hamarabb be lehet vinni, de medencébe én 1 éves korig nem vinném be,a medence tisztításához használt vegyszerek miatt.

Babaúszás is csak olyan helyen van ahol kifejezetten figyelnek a vízösszetételre.

2012. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi augusztusban megyünk nyaralni, csak 3 napra, a fiam akkor lesz 6 és fél hós. előbb viszont nem vinném be medencébe, pláne nem strandra...
2012. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atroposz ***** válasza:
4 hònapos babàmat az otthoni kis gumi medencebe fürdetem kint.Természetesen ùszòpelenkàban és fűrdőruhaban és figyelek a hőmérsékletre.1 hònap múlva talàn megyünk a Balxsira akkor majd meglàtjuk.
2012. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy évesen vittük be. Mondjuk csak azért, mert tavaly nyár elején született, így mikor fél éves volt, akkor volt a legnagyobb tél. Ha téli baba lenne, akkor is bevittem volna, most már. Tehát lényegében egy hat hónaposnál kisebb babát nem vinnék vízbe, egy két hónapost pedig semmilyenbe se, se természetes, se medence vízbe.
2012. júl. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!