Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig utaztatok...

Mennyi idős koráig utaztatok babátok mellett hátul az autóban, ha nem ti vezettetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Semeddig. Egyszer ültem mellette, amikor mentünk haza a kórházból.

Azért nem ültem mellette, mert 10 esetből 8-szor kettesben mentünk valahová. És akkor sem ül mellette senki.

2012. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Amikor kihoztuk a kórházból. Mindig elől ülök.
2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Addig amíg menetirány fele nem fordítottuk.

Amíg háttal utazott, addig ott ültem mellette, mert ha kocsiba ültünk, az általában 2,5-3 órás autóutat jelentett (vidékre a nagyikhoz), és hiába álltunk meg út közben nem volt szívem "magára hagyni" több órán keresztül.

2012. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Én soha nem ültem vele hátra. Nálunk a hordozó az anyósülésen volt, ha nem ketten mentünk akkor a férjem vezetett és én ültem hátul. A gyerekülés természetesen hátra került de soha nem ültünk mellé. Nincs vele gondja.
2012. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok... 1 éves, de hátra ülök még mindig. Szerintem azért, mert ritkán megyünk autóval, az elején természetes volt nekem, hogy oda üljek, utána meg megszokásból.
2012. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 hos kislány és még hátul ulok vele. Ha én vezetek, akkor apuci ul vele hátul.
2012. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Babám 1 éves és hátul utazom vele, de jobban szeretek elöl ülni :) Ezért kérdeztem. Legközelebb kipróbálom mit szól hozzá ha előre ülök. Köszönöm a válaszaitokat.
2012. márc. 5. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a kórházbó haza. Utána ő ült elöl a babahordozóban, de amióta fix ülés van, azóta hátul ül egyedül.
2012. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan árulja már el csak egyszer a kedves lepontozó mi az, amit a válaszunkban nem vélt "hasznosnak"....?????
2012. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit sem, nem tudom ki volt.
2012. márc. 6. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!