Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekmedencébe bemehet az...

Gyerekmedencébe bemehet az anyuka 1 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem majd egyedül uszkál persze hogy bemehetsz
2012. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb strandon be lehet menni.
2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Mivel még olyan pici, neked kell vigyázni az épségére, tehát hogy ne merüljön el a víz alá. Ahhoz pedig ott kell lenned mellette. Igen, bemehetsz vele.
2012. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol. Voltunk olyan élményfürdőben, ahol kiküldték a gyerekmedencéből a szülőket (persze nem a fenekemet áztattam, csak sétáltam volna a babám mellett) A megoldás az volt h ő jött a felnőttmedencébe. Sárváron pl bele lehet menni, Esztergomban nem (bár az most zárva is van)
2012. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok helyen bizony nem mehet be szülő !!!
2012. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiszaújvárosban sem engedik be a szülőket. A keresztfiam 3 volt, mikor ott voltunk, 5 éves volt a bátyja, és a kicsi elkezdett sírni, mert ki szeretett volna jönni, de nem mert, mert sok gyerek ugrált. Még azért is szóltak, mert az anyuka bement a gyerekért...
2012. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp!
2012. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is több olyan strandon voltam, ahol nem engedték be a gyerekmedencébe a szülőt. Azokon a helyeken csak a nagymedencékben voltunk.
2012. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!