Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet, hogyan adjátok a...

Tejpépet, hogyan adjátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
ki mikor és menyyit ad a babának belőle,és mikor kezdétek el?kislányom 2 hét múlva lesz 4 hónapos és tápszeres
2009. júl. 10. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
majdnem 5hónapos volt,mikor elkezdtem neki vacsira adni.Úgy csináltam ahogy a dobozon le van írva.felforraltam a vizet kimértem,majd kicsit hígabbra csináltam.sokáig Hipp-et evett,most már DM babylove-t kap.
2009. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

az enyém is 4 hónaposan kapott eősör

ha cumisüvegből adtam, akkor hígabbra, ha kanállal, akkor sűrűbbre csináltam, mint a dobozon van

estefelé kapja, kedvétől függően 100-180 g-t

Dm-eset kap, de már szinte mindet kipsóbáltam

2009. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
4,5 hósan kezdtük kanállal eszi de max 50ml eszik meg belőle.
2009. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi is 4,5 hónaposan kezdtük el. Én kicsi adaggal kezdtem, mostmár megeszik 200 ml-t is belőle. Én a simába mindig reszelek egy kis barackot, vagy almát, úgy lazább és finomabb is.
2009. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont aznap adtam amikor 4 hós lett. Első héten nem nagyon ette, több volt az előkén mint benne, s negyed adagot csináltam csak, most 2 hét után már egy adagot simán megeszik 3 félét bontok meg, s minden nap másfajtát eszik. Hipp, vagy mildibé. Finomak!
2009. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont 4 hónapos korától adom úgy készítem,ahogy rá van írva, kanállal adom,mert a gyümit is azzal kapja és nem baj,ha szokja...
2009. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos kora óta kezdtem el adni, ahogy a dobozon írja vacsira.Először hígabbra, aztán később darabosra.

Most néha reggel is azt eszik.

2009. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!