Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem a tapszerezest?

Hogyan kezdjem a tapszerezest?

Figyelt kérdés
Kislanyom ma 3 hetes. Eddig anyatejen van, leszivom es uvegbol eszik. Eleinte annyi tejem volt hogy a felet muszaly volt elontenem, de most alig tudom az adagjat lefejni. Vettunk egy Nestle NAN 1-es tapszert ha veletlenul tej nelkul maradunk hirtelen.CSak azt nem tudom, hogy hogyan kezdjem meg, elore kombinaljam anyatejjel vagyis egyszer anyatej, maskor tapszer, vagy egybol kezdhetem tapszerrel? Segitseg!

2012. júl. 7. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld szoptatni elöször és ha látod hogy nem elég neki készíts 30 vagy 60 ml. tápszert de ha tényleg nem megy a szoptatás kezd tápszerrel az én lányom 2 hónapos korától tápszeres. ne idegeskedj ezen ha nem tudsz szoptatni nekem is kész tórtúra volt az a 2 hónap mindig rajtam lógott mert kevés volt a tejem pedig fejni is próbáltam de nem ment.
2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3200-al szuletett es most 4500. 180 ml-t eszik minden alkalommal ez normalis? Ebben az setben mennyi tapszert keszitsek?
2012. júl. 7. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg. Nem kéne ennyit ennie. Egyébként ha netán elapad a tejed akkor adj neki tápszer simán, nem kell variálni.
2012. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerria ***** válasza:
anyatejből egyen annyit amennyit kíván... tápszerből max annyit amennyi a dobozon meg van határozva a korosztályának. Sajnos mi is tápszeresek vagyunk, az én lányomnak kevés volt a dobozon feltüntetett, így miután megette az adagját vizet adtam neki.... eleinte sirdogált hogy az nem az, de hozzászokik. Ha meg többet adsz tápszerből, sajnos akkor elhízik... mert az nem olyan mint az anyatej....
2012. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!