Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdeném a hozzátáplálást, de...

Kezdeném a hozzátáplálást, de tanácstalan vagyok. Mivel kezdjem és honnan vegyem?

Figyelt kérdés

Szóval hol és milyen almát vegyek? Ugye most magyar nincs, csak pl. osztrák. Őszibarack még nem érik. Most vegyek bébikaját? De lével kéne kezdeni.

Egyébként még van 2 hetünk a 6. hónapig.


2012. jún. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem találsz idénygyümit akkor vegyél nyugodtan babakaját,nem hiába találták ki. :)
2012. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én azt javasolnám, hogy pl menj le a piacra és mindegyik almából vegyél 1 darabot.Otthon vágd fel őket, és nézd meg melyik a legédesebb és leglédúsabb.Ha nem nyert, akkor van baba kaja is igen.Én egyébként soha nem leveztem, pedig 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mert tápszeres volt a lánykám.

A barack meg lassan megérik.Nem kell neki sok! :)

2012. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hós. Almával kezdtük, de már eszik barackot. is. Nem tudom ti hol laktok de nálunk már érik az őszibarack. Az egyik fa mondjuk még kevésbé érett, de a másikról tegnap mézédes barackot szedtem. Meg is evett belőle a lányom nem is keveset. Almát zöldségesnél veszek. Az enyém a hatalmas nagy piros idaredet szereti. Ez nem a legédesebb fajta, de ő ezt szereti. Ma megevett 1 almát du pedig 4-5 kicsi barack levét leszűrtem neki. Nagyon hálás volt érte ebben a nagy melegben! De ha ti még csak most kezditek a hozzátáplálást akkor csak 1-1 kanálkával adhatsz.
2012. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a leveket meg sem itta a fiam. Így én a pépekkel kezdtem nála. Répa-Krumpli-Sütőtök.

Külön külön. Aztán már össze is kevertem neki.

Folytattam: Alma-Őszibarack-Szilva-Meggy. Utána ezeket is keverve.

Imádta!

Aztán jöhet a többi zöldség és gyümi, hús ahogy növekszik.

Én az elején pacsmagoltam neki. Mostanában sokat van bébiétel. Elég megbízhatóak!

2012. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos volt mikor elkezdtük bevezetni a kostolgatást, én egy idöben reszelgettem a gyümölcsöt de úgy gondolom nem eléggé ellenőrzött, ki tudja mennyi permetszer éri, így inkább megvettem a bébiételt árban elérhető több féle márka van amiből választhatsz, tutira ellenőrzött teremék, sok a bio is. Alma-sütőtök, alma-őszibarack, alma-burgonya-répa, ilyenekkel kezdtük nagyon szereti mindet, a hasa sem fájt, sokan mondják hogy a gyümölcslétől fáj a hasuk én nem is adok neki csak pép formájában, ügyesen eszik kanálból.
2012. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!