Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj ha klímás helyiségbe...

Miért baj ha klímás helyiségben alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
sokan irjátok csak ezért kérdezem.az én 16 hós fiam képtelen aludni a 32 fokos szobájában és mióta ez a nagy kánikula van a miszobánkban alszik.persze nem rá megy a hideg és még van rajta vékony hálózsák is.és 25-26 fokra van beállítva.

2012. júl. 8. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Evekig a tropusokon eltem, a lanyom ott is szuletett es ott az atlaghomerseklet 30 fok. Ejjel-nappal ment a klima mindenutt es nem lett bajunk tole. A lanyom pl napkozben kint volt a 30-35 fokban, este meg 25-ben aludt klimaval. Meg csak nathas sem volt sose.
2012. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a tisztításra oda fogunk figyelni de még csak 1 hónapja van beszerelve.próbáltuk azt is hogy nem volt rajta semmi a saját szobájában de hajnalban mindíg fel kelt,vagy hamarabb és csak nállunk aludt vissza.amugy szinte csak este megy akkor meg alig van 5 fok külömbség kint meg bent.sszöval teljesen ideális a 25-26 fok szerintem.
2012. júl. 8. 22:00
 13/15 anonim ***** válasza:
A 25-26 fok teljesen jó, annál kevesebbre nem szabad állítani, az szerintem tényleg hideg. Én a klímás 26 fokot pl. kevesebbnek érzem, mint a téli 24 fokot, pedig nem is érzem azt, hogy fúj a klíma.
2012. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is 25 fokra van állítva.

A lapátot vagy lefelé vagy felfelé állítom, így nem megy a babára!

2012. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én sem vagyok klíma párti nem azért írtam ezt.de nálunk 25 fok van bent klíma nélkül kint pedig 40.Ez sem pár fok eltérés ahogyan te írtad.
2012. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!