Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás szülők, ti vesztek...

Kisbabás szülők, ti vesztek fel ruhát otthon a 31 fokos lakásba, hogy ne pucérkodjatok a gyerek elött?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Bugyi van rajtunk, de én úgy vagyok vele, hogy szoptatás közben is lát.. akkor meg nem teljesen mindegy?!

Akkor ne legyek szégyenlős, most pedig igen?!

2012. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
6éves a lányunk fürdőruci bugyi apának csak alsó
2012. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Akármilyen meleg van,nem járunk pucéran otthon sem. Vagy egy vékony ruha vagy fürdőruha van rajtam. Normális gondolkodású ember nem járkál pucéran.
2012. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ugyan már nem pici baba a fiam, de tavaly is, mikor az volt és idén is ilyen nagy melegben rövidnadrág vagy halásznadrág és bikini felső van rajtam. Éjszaka pedig bugyi és egy vékony top.
2012. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

3 éves, de soha sem takargattuk magunkat előtte, pucéron vagyunik itthon mindd, sem én, sem a férjem nem vagyunk előtte szégyenlősek. Vele fürdünk este mesztelenül, minket nem zavar, őt sem!

Minap beszéltünk a férjemmel, majd ha nagyobb lesz, és érdekli a nemiség a lányunkat, akkor majd a férjem felvesz egy boxert, de azt mondta lehet nem is lesz előtte szégyenlős, nem fogja magát takargatni, hisz a mi gyerekünk, belőlünk van...

50 éves főnökasszonyommal is beszélgettünk erről, ők sem szégyenlősek a 20 éves fiával egymással szemben.

Így alakult ki, ki hogy szokja meg.

2012. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen nem pucérkodunk előtte.

Férjemen alsógatya, rajtam bugyi és egy vékony top van. Kisfiamon meg egy szál pelus.

2012. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
2éves a lányunk,párom alsógatya én poló és bugyi.Poló kell mert különben egész nap cicin lógna.:D Amig kisebb volt addig is ez volt.
2012. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
14 hónapos a kisfiunk,fürdőruhában vagyok,vagy rövid top,rövid nadrág,a párom boxer alsóban,valamikor póló is van rajta
2012. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Mind3an, (2,5éves kislány-apa-anya) teljesen pucéran vagyunk a lakásban. Ugyan már miért kellene takargatnunk előtte magunkat?
2012. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Valami van rajtunk. Bikini, vagy vékony nyáriruha, stb. Arról nem beszélve, hogy beláthatnak a lakásba, hiába vannak fák a kertben :) Nem csak a gyerek előtt, de én általában nem szeretek meztelenül lenni.
2012. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!