Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ma sikerül...

Mit csináljak, hogy ma sikerüljön normálisan elaludnia?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremre vigyázok,aki 20 hónapos,a szülei elutaztak pár napra.

A tegnapi alvás katasztrófa volt,este 11-fél 12 körül sikerült elaltatnom,de úgy,hogy ő aludt az én helyemen,én pedig a földön(elég kényelmetlen lett volna kettőnknek egyszemélyes ágyon aludnunk).Kérdeztem az anyukáját,hogy mit csináljak,ha ma este is ez lesz,de csak azt mondta,hogy hagyjam,ha már nagyon fáradt úgyis bealszik ott,ahol éppen van,engedjem,hogy játsszon...De azért már én is elég fáradt vagyok 11 körül és tegnap is láttam rajta,hogy álmos,de alig sikerült rávennem,hogy megmaradjon az ágyban.


Mit csináljak,hogy ma könnyebben elaludjon?



16/L



2012. júl. 8. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Este fürdés után fektesd le, olvass neki mesét, és legyen félhomály. A sötét és a csend elvileg elnyomja, ha álmos. De azért értsd meg őt, a szülei nélkül van, érthető, hogy nyafog és nem alszik el rendesen, időben. Légy türelmes, játssz vele sokat, és olvass mesét, simogasd a hátát, félhomály,csend.
2012. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!