Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok mennyit eszik...

Ti babátok mennyit eszik ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Az én fiam a napi 800 gramm helyett jó ha 4-500-at megeszik. Ez normális? Nektek is kevesebbet eszik a babátok? 1 éves
2012. júl. 8. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Habár az én lányom már 2 éves, de most nagyon jól eszik, csodálkozom is rajta.

Tavaly ilyen melegben viszont alig evett.

Normális, hogy nem esznek ebben a melegben annyit.

2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

20 hónapos a fiam, már nem baba, de alig eszik.Leginkább gyümölcsök,zöldségek csúsznak neki,van mikor nem is kéri a főtt ételt!Viszont inni sokat iszik, erre figyelj!

És szerintem nem baj, ha nem sima vizet iszik,hiszen nem csak vizet izzadunk.Én ilyenkor nem bánom, ha "laza" teát iszik vagy gyümilé,szörp.

2012. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 4 hónapos, és 2 napja nagyon rosszul eszik. Tegnap 600ml-t evett, ma meg 550-et..lassan megőszülök:S
2012. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam és alig eszik valamennyit. A főtt kaja nálunk sem megy, szendvicsféle úgy ahogy jövet-menet egy-egy falat lecsúszik meg a gyümölcs, gyümölcsleves ami még megy. Inni iszik, viszont semmit nem gyarapodik. Egész nap jön-megy mint a mérgezett egér. Holnap kell mennünk a dokinénihez "méreckedni", nem is tudom lemerjek-e menni???!!!
2012. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak nálunk áll fenn ez a probléma, + még a foga is jön szegénykémnek. :( Csak olyat eszik, ami hideg, joghurt, krémtúró, ilyen könnyű dolgokat. Főtt kaja sem nagyon megy, sőt már az esti tejbegríz sem.
2012. júl. 9. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10 hónapos, de a főzelék neki sem megy. Míg alapesetben 130-180 g között eszik, most ha 100 bemegy, már olyan boldog vagyok... De ettől csak kevesebb inkább. Van, hogy 60 g és kész, vége... Nálunk is joghurt, kefír, krémtúró, és gyümölcs, bár ez utóbbinak is hidegnek kell lennie, és max. 100 g...

Inni kb. 5 dl-t iszik egy nap+tápszer, de azt sem kéri. Örülök, ha reggel-este összejön a 2,5 dl...

2012. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Igen azt elfelejtett írni, hogy egyszerre jön a két felső 4-es fogacska. Gondolom ez is "bezavar" a (nem)flamózásba.
2012. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok,esetleg készíts gyümi levest,az nekünk mindig bejön ilyen időben.Van hogy ebédre,meg vacsira is azt eszi:)
2012. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!