Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjuk meg a szellőztet...

Hogyan oldjuk meg a szellőztetést újszülött mellett?

Figyelt kérdés

36 fok van a szobájában, én is vele szeretnék majd aludni (39.hétben járok), de nem tudom, hogy nyitva hagyhatom e résnyire az ablakot éjszaka. Szúnyogháló van, redőny nincs sajnos.

Szerintetek mi a megoldás?


2012. júl. 9. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ha nem tud bemenni semmi, akkor nincs probléma, annyi levegő kell neki:) meg meleg is van, nem hiszem hogy bármi baja lehet, mi is szellőztettünk koraszülöttnék, és semmi baj nem volt:)
2012. júl. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már a kórházban kinyitották az ablakot, pedig februárban szültem. Nem lesz semmi baja annyi levegőtől, ne aggódj emiatt! Boldog babavárást, kitartást így a végére! :)
2012. júl. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!:)
2012. júl. 9. 06:50
 4/7 anonim ***** válasza:

örülj, hogy meleg van, nem fog fázni :)

Viccen kívül, az augusztusi babámat először be kellett öltöztetni, mintha zimankó lenne, a kórházban is pólya volt rajta meg pulcsi! Fáznak az újszülöttek, míg át nem állnak. Huzatban ne legyen, amúgy neki jól jön a meleg :)

2012. júl. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, csak kicsit aggódom, hogy ha ketten leszünk abban a pici szobában elhasználunk minden levegőt.

Köszönöm a választ neked is!:)

2012. júl. 9. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztsban szültem 40 fokban.A kórházban is nyitva voltak az ablakok,a babákon csak bady volt.
2012. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tavaly augusztusban szültem és éjjel-nappal nyitva voltak az ablakok a kórteremben,hidd el senki sem fázott :)

Babáknak is melegük volt,aztán mikor haza mentünk otthon is nyitva volt az összes ablak,levegő se mozdult mégse,a lányom sokszor csak egy pelenkába volt éjszakára is és textil pelussal takartam be,nem fázott meg.

2012. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!