Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámat, próbálom...

5 hónapos babámat, próbálom hozzátáplálni, már nem elég az anyatej. Tejpépet, őszibarack bébikaját, és krumplit próbáltam. Eszik pár falatot, aztán pár perc múlva mindet kihányja. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 06:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem,hogy eddig is pótoltam neki, de tápszerrel.
2012. júl. 9. 06:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű ő még nem érett ezekre a dolgokra. Ebben az esetben én maradnék az anyatejnél+tápszer. Várnék olyan 2 hetet és újra megpróbálnám:)
2012. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanígy volt, pár falat után mindent kihányt. Aztán rájöttem, hogy hígabbra kell keverni. Az üveges bébiételeket is higítottam vízzel, már majdnem folyósra, és úgy kanalaztam bele volt amit le is kellett botmixereznem mert a legkisebb csomócskától is hányt. Úgy ette szépen. Aztán hónapok alatt átszokott a rendes állagú bébikajákra is.
2012. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!