Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma mennem kell ultrahangra a...

Ma mennem kell ultrahangra a kislányommal (2 hónapos). Hogyan vigyem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval a babakocsi nem jöhet szóba, mert nem tudom feltenni egyedül a buszra. Vettünk direkt kengurut ilyen esetekre, de olyan meleg! Totál összeizzadunk benne. Ráadásul, amire eddig nem gondoltam, hogy kilóg a kis keze, lába. Le fog égni, amíg a buszhoz megyünk. Gondoltam, hogy hívok taxit, de annyira nevetséges, hogy ne tudjak elmenni 10-15 megállót egy busszal! Mit gondoltok?
2012. júl. 9. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Kend be naptejjel.


Bár kenguruba nem tenném (nem tartom egészségesnek).

Kérj meg valakit, hogy segítsen fel titeket a buszra a babakocsival.

2012. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hordozó?
2012. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kenguru nagyon jó!!

Kend be naptejjel, feltétlenül! Én méga 3 évesemet is kenem állandóan, ha lemegyünk, akár csak 10 percre is!

Hordozót nem ajánlom, mert 1. nehéz cipelni 2. Hova teszed a buszon, ha nem adják át a helyet, végig tartod? (amire van sajnos esély)

2012. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem cipelném a hordozót! Csak a 30-as naptej van itthon, az elég?
2012. júl. 9. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Hát én egyszer megpróbáltam a buszt, alig tudtam feltenni, és nekem a pici mellé még van egy másfél éves is. Így én azóta nem buszozok, ha nem tudom autóval megoldani, vagy nem tud senki elkísérni, én bizony taxit hívok.

Ja a kenguruban szerintem nem fogja jól érezni magát egyikőtök sem.

2012. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyi a buszhoz, hogy nálunk úgy van, hogy a sofőr kezeli a jegyet, tehát először elöl kell felszállnom, de addig a kocsit lenthagyni, és utána hátul felszállni kocsival.
2012. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, semmi gond nem lenne a kenguruval, ha nem lenne ez a dög meleg!
2012. júl. 9. 08:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Taxiban ott az a szuper kis klíma, utána ha kiszálltok, tuti megfázik a 2 hónaposod. Ráadásul nagyon drága. Beizzad a kenguruba...Ajjajaj.....Babakocsiba, ruhába is beizzadnak ilyenkor a babák....még a a nagyobbak is....

30as elég, bőven kenj rá.

Nekem sincs jogsim, én is mindenhova magammal viszem őket (2 gyerkőc), a muszáj nagy úr....

2012. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Klíma eszembe se jutott. A babakocsi továbbra is kizárva, megnéztem a menetrendet, nem alacsony padlós busz jár akkor, mikor mennék. Lehet marad a kenguru, csak ott is, mi van, ha nem adják át a helyet. Tegnap kb. 5 percet volt rajtam kenguruba, hát szinte elviselhetetlen volt és végig ordított.
2012. júl. 9. 08:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Döntöttemm, kenguruba viszem. Drukkoljatok, hogy ne sírjon!
2012. júl. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!