Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem mi történt a fiammal...

Nem értem mi történt a fiammal? Megörülök. Mozdulni nem tudok, mert nem enged, lépni se belém akar bujni, egy percig nem játszik el semmivel sem. Pedig eddig elvolt. Mi történt?

Figyelt kérdés
14 honapos,eddig legozott,labdázott stb.most csak a kezem fogja és mászi rám,most is itt áll és szorongat.pedig mindig eggyütt vagyunk eggyütt is alszunk.hogy kezeljem ezt a helyzetet?nincs valmi baja szerintetek?ez egészséges igy?félre ne értsetek,örülök hogy bujik,de amikor annyi idöm sincs hogy kaját készitsek,wcre menjek stb akkor besokalok
2011. márc. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás.

Elmúlik, nyugi :)

2011. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez biztos az?én már nem tudok mire gondolni.és ezt hogy kell kezelni?remélem nem valami más gond,ugy értem fejlödésileg,nem e sérül?
2011. márc. 19. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát teljesen normális. Ilyen a szeparációs szorongás. Van olyan baba akinél ennyi idősen kezdődik. Javaslom szerezz be egy mei tait, vagy egy jó kis csatos hordozót (segítek, ha írsz privit), amivel könnyedén a hátadra dobod, amíg teszel, veszel. Életet menthet néha. ;)
2011. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is ekkor kezdődött. Most 15,5 hós és már kicsit jobb a helyzet.
2011. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor jobb ha megtanulod kezelni ,másfél évesen a legerősebb :)

Legyél vele sokat !

2011. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudod kezelni, max sok türelemmel. az a legrosszabb ha ilyenkor lerázod magadról. majd szépen rájön magától, hogy nem kell félnie attól amitől fél. amúgy nálunk 6 hósan kezdődött és másfél éves korig tartott megszakítás nélkül. jó kis buli volt... ;)
2011. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!