Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lakik jól egy 5.5...

Mennyire lakik jól egy 5.5 hónapos baba 180 ml gyümivel, vagy zöldséggel?

Figyelt kérdés
Anyatejes, négyszer szopizik egy nap, és kétszer eszik gyümit, vagy zöldséget. Két hete kezdtük a hozzátáplálást. Reggel 8 szopi, 10-11 körül gyümi, 1 körül szopi, aztán 3-kor zöldség, 5-kor szopi, és 9-kor szopi. Helyettesítsem a délutáni szopit a zöldséggel, vagy jó így?
2009. júl. 11. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ki akarsz váltani még 1 étkezést, akkor adhatsz akkor is szilárdat. a 180 elég neki szerintem.
2009. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég könnyen megeszi, nem tudom mennyit enne még ha adnék neki. Eddig 4 óránként evett ötször, most meg nagyon besűrűsödött. 2 óránként eszik vmit, hogy lehetne ezt átrendezni?
2009. júl. 11. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

az én fiam igaz tápszert evett, de én így csináltam:

felkeléskor kapott tápszert

10óraira, az kb 3 órával később volt, evett gyümit. üvegeset, a korának megfelelőt adtam. szóval ennek a kiszerelése változó volt, de olyan 150 mili min.

aztán ebédelt, akkor üveges főzit. ez is kornak megfelelő, olyan 180-200 gramm.

uzsira evett tejpépet

és vacsira megint tápszert.

1. voltam

2009. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!