Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg baj, ha utazóágyban...

Tényleg baj, ha utazóágyban alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hónapos a kislányom és nemrég anyukáméknál nyaraltunk. Utazóágyban aludt és most először végigaludta az éjszakákat, eddig mindig egyszer felkelt enni. Igaz most is sírdogál néha de enni már nem kel fel. Így itthon is kipróbáltuk és nem kelt fel, viszont a kiságyba kétszer is egy éjszaka alatt. Így hát úgy döntöttünk az lesz az ágya, van benne matrac neki. Tényleg baj, ha abba alszik? Anyukáméknak nem nagyon tetszik a dolog, én nem látom, hogy rossz lenne, sőt...

Mi a véleményetek?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. júl. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se gondolom rossznak így jó neki csak maradjón is így!!!
2009. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ott szeret aludni aludjon ott!

Mi az, hogy az anyukádéknak nem tetszik? Az, hogy végre végig aludja az éjszakát? Ő a Ti gyereketek, ezért az van amit Ti akartok.

Nekem is elegem van már az ilyen véleményekből. Nektek kell felnevelni, Ti vagytok a felelősek érte, nem Ők.

Mindent csinálj úgy ahogy az anyai ösztönöd vezérel, és nem lesz baj, végül is Te ismered a legjobban a gyereked, Te tudod, hogy mi a legjobb neki.

Tanácsokat meg adhatnak anyukádék, és bárki más is. Ha Te is úgy gondolod ahogy javasolják tedd úgy. Ha nem magasról told le.

2009. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem told hanem tojd. :-)
2009. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, miért lenne az? Van benne matrac, nem tud kiesni belőle és jól is alszik benne, akkor miért kellene őt máshova rakni? Felnőtteknél is előfordul olyan hogy egy matracon, kanapén vagy bárhol máshol mint a saját ágy sokkal jobban alszik... :) Azért én szeretem az ágyunkat, de aludtam már jól a kanapén is :D Most kényelmes neki és ez nektek is és neki is jó. Ha megunja, akkor majd visszateszed az ágyába, nem látok ebben semmi rosszat...


32h

2009. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 19 hónapos, kb 9 hónapos kora óta az utazóágyban alszik. Először mi is csak a matracot tettük be neki, de mivel az utazóágy alja nem túl merev, olyan lett mint egy dézsa (a közepe felé leejtett). Később beleraktuk neki a kiságy ágyrácsát is (ami a kiságyban a matrac alatt volt) és arra raktuk rá a kókuszmatracot.

Így most tökéletes, bár lassan már kinövi! :)

2009. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max a gerincének nem annyira jó, mint a fix ágy, mivel nem annyira merev az alja, más kivetnivalót nem látok benne.
2009. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!