Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azert nem alszik ejjel, mert...

Azert nem alszik ejjel, mert nappal sokat alszik, vagy ez nem szamit egy 2 hetes babanal?

Figyelt kérdés
11 napos fiam nappal alszik, kicsit ebren van, szopi kb 3 orankent, alvas ujbol. ez nagyon jo nappal, mert van egy szinte 3 eves lanyom... viszont ejjel/hajnalban mar nem hajlando visszaaludni, nyugol, probalkozunk 1-2 oran at is, mert ebren akar lenni, majd reggel szepen alszik tovabb. tudom, hogy kicsike meg, de vajon erzekeli a nappal es ejszaka kozti kulonbseget, vagy csak igy jon ossze neki?
2011. nov. 1. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még ki fog alakulni.

Nekem egyik gyerekem se csinálta ezt, de lehet, hogy én nappal próbálnám evések után/előtt kicsit szórakoztatni, hogy akár 5-perceket először, de fent legyen.

2011. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiad összekeveri a nappalt az éjszakával. Az én kisfiam is ezt csinálta, hónapokon át tartott a dolog. Nem tudok rá receptet, nálunk egyszer csak magától átállt a megfelelő alvásra. Az talán segített nekünk, hogy próbáltam nappal nem sötétben, vagy félhomályban altatni, illetve halk zene szólt, vagy valami duruzsolás, hogy ne legyen nagy csend. Éjjel viszont arra figyeltem, hogy csendben, és majdnem teljesen sötétben alhasson. Így végül észrevette a különbséget.
2011. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egykét ilyen éjszaka, én is azt mondanám próbáld meg nappal picit ébren tartani, ne legyen körülötte csend és sötét. Én nappal a nappaliban járókában altatom, 4 hetes babómat, mindig van körülötte zaj. Este 7kor fürdik és utána már a szobájában sötétben kis éjjeli fény mellett szopizik és alszik el, igaz nem egyedül, megvárom míg elalszik de nem ringatom. Éjjel már csak egyszer kel ilyenkor csak szopizunk nem kapcsolok lámpát nem is beszélek hozzá, ha kell cserélünk pelust max. Szopi után visszateszem az ágyába és alszik tovább, kb reggel 7ig.
2011. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eleinte az én lányom is felcserélte a nappalt az éjszakával. Pár hét után szépen beállt a rend. :-)

Kitartás!

2011. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!