Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 56 os ruhákból...

Szerintetek 56 os ruhákból miket vegyek a kelengyébe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor fog születni? Az 56-st nagyon hamar kinövik. Ha nagy baba, már a pocakban látszik, akkor túl sokat abból a méretből ne. Újszülöttre, akármilyen meleg van, még hosszú ujjút adnék, vékony anyagból.
2012. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:

Azt hittem, a fiam se lesz nagy, a lányom se volt, erre 54 cm lett. 1 hónapig tudtuk használni az 56-osokat...

Évszaktól függ. Nekünk kb. 5-5 rövid és hosszúujjú bodynk, meg ugyanennyi rugink volt. Illetve volt még régről 1-2 póló és 1 kisnadrág. De csak az első 2 hétben használtuk őket rendesen. Most, hogy ez a kánikula van, 62-es ujjatlan bodyt adok rá, itthon még azt se.. Szóval az időjárás megtréfált, nem tudtuk kihasználni, majdnem feleslegesek lettek. Inkább zömében 62-est vegyél szerintem, olyan gyorsan nőnek...

2012. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja bocsi azt kihagytam, októberben szülök (19-20). eddig 62-68 as méretezésűek voltak zömében amiket vettem/kaptam, de gondolkoztam hogy azért lehet kellene 1-2 darabok az 56 osokból is...
2012. júl. 9. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor legyen néhány darab abból is, mert ha túl nagyok vannak, akkor lóg rajtuk, és nem kényelmes.
2012. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom 4kg-mal született, de az 56-osokat használtuk elég sokáig, pontosan már nem tudom meddig de másfél -2 hós korig biztos. Tehát abból vegyél jó pár bodyt, rugit.
2012. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. júl. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!