Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, hogy ilyen drága a tápszer?

Figyelt kérdés
Főleg 6 hónapos kor után..én pl.nem tudtam szoptatni,mert olyan gyógyszert kell sajnos szednem,ami mellett nem lehet.de hányan vannak még így rajtam kívűl!(akik valamiért nem tudnak szintén)

2012. júl. 9. 19:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát nemtudom hogy milyen árakra gondolsz én a rossmannba a babydream-et szoktam venni 600g 1300 ft-ba kerül.
2012. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szemétség. A mienk 1 hónapos kora óta Milumil PREGOMIN-t kap. Emelt támogatással 1 doboz (450 gr) 380 Ft-ba kerül. Beszélj a gyermekorvossal, a mienk minden további nélkül felírta.


[link]

2012. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nekünk támogatással a beba volt 700 körül,támogatás nélkül 2500/doboz.és mindenhol hallom hogy így felírják,úgy felírják,hát én itt a környéken akárhová fordultam,mindenhol elutasítottak,mondván,alapos indok kell(allergia)
2012. júl. 9. 20:15
 4/26 anonim ***** válasza:
11%

Már minden drága. A nem kötelező oltások, a gyógyszerek ha beteg a gyerek, a hús, a tejtermékek....

Vègülis azért adják a Gyest, családi pótlékot, hogy abból finanszírozd.

2012. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az orvosod elég fura, nálunk minden fajtát felÍrt, amit kértünk.
2012. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Te milyen Bebát tudsz 700 ft-ért venni? Én támogatással is 2343 forintért kapom a gyógyszertárban. Igaz, hogy H.A.A.R.-es, és attól ilyen drága, mert a hipoallergén mindig több, de ennyivel?
2012. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is felírta a gyerekorvos vizsgálat nélkül a Pregomint, így olcsón megússzuk a dolgot.Apa laktózérzékeny, a babának nyálkás volt a hasmenése, és ezért.Ezt bárki mondhatja:)

Mondjuk nálunk ez pont igaz sajna, de meg lehet játszani.

2012. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én a Bebaát adtam neki 1 éves korig, kiírva 890Ft volt. Az én dokim tök rendes volt, az 5. és 6. hónapban kiírt 12-12 dobozzal, így majd 6-7 hónapra elég volt, és csak utána vettem boltban, de mindenhol keresem az akciót. Most pl. a Rossmannban volt egy akció, 1200g-os Milupához egy 600g-os volt az ajándék.1800g-ért fizettem nem egész 3000 Ft-ot.
2012. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Mi már nagyon sokféle tápszert használtunk. Az 500 Ft-os tól a 3500 Ft-ig.

Ha olyan a gyerekorvos meg lehet vele beszélni, hogy írjon olcsóbb tápszert! Föleg 6 hónapos kor után, és ha egyébként nincs baja.

Az én babám a HUMANA BABY FIT PLUS-t eszi. Fincsi banános, és receptre íratva 650 Ft körül van! Ja! És nem refluxos a kicsim. Csak rendes a drnőnk! ;-)

2012. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Hat most lepontozhattok, megszolhattok nem erdekel. De oruljetek neki hogy csak ennyibe kerulnek es hogy orvos irja fel. En Angliaban elek, es itt nem orvos irja fel, sot szerinte teljesen mindegy hogy mit eszik a gyerek.

Es itt a legolcsobb tapi is 4 ezer korul van. Ja es akarmelyik drogeriaban, tescoban meg tudod venni. En cserelnek veletek, hisz itt probalgatni kell hogy melyik valik be. A doki nagyivben tesz ra hogy milyet adsz. Miutan elapadt a tejem, nekem kellett magamtol kitalalni hogy melyik tapszert is adjam.

Igy szerint meg ha draga is otthon, legalabb orvosi ellenorzes mellett kapja a babatok.

Ja es nem panaszkodasbol irtam ezt le, csak azert hogy vannak rosszabb helyek es arak is tapszer ugyileg.

2012. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!