Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek bevált a Biogaia...

Van akinek bevált a Biogaia hasfájásra? 3 hetes a babám, éjjelente sír, ezt javasolták.

Figyelt kérdés
Vagy bármi más, ami segített Nektek?
2012. júl. 9. 20:32
 1/4 Manoka003 ***** válasza:

Infacolt, és édeskömény tea ,meg a pocak masszírozás

És persze az idő múlása

2012. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrég olvasta csak erről először, de jókat írtak róla. Nekünk a gripe water volt a nyerő, mindkét lányomnál.de ezt csak 1 hós kortól lehet adni(bár én már 3hetes kortól adtam és nem lett semmi baja. ez nem gyógyszer kapormag olaj van benne).Próbáljátok ki a biogaia-t és majd számolj be a hatásról.
2012. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak nagyon jó volt! 2 hónapos elmúlt. mikor adni kezdtük. (Már annyira ordított akkoriban, reggeltől estig, estétől reggelig, hogy ügyeleten kötöttünk ki vele, ott ajánlották.) Ha tudtam volna előbb hogy lehet ilyet kapni, akkor megúsztuk volna a totális kínlódást!

Drága, mert 1 üveg csak két hétig tart, és hát ugye majd 4000Ft, de nagyon megérte!

2012. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Vettünk Biogaia cseppeket, úgy tűnik segít a hasfájásán, volt olyan éjjel, hogy csak felkelt enni, aztán aludt is egyből. 4 napja szedjük. Remélem a továbbiakban sem fog sokat sírni éjjelente.
2012. júl. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!