Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisőrlő fogak után melyik...

A kisőrlő fogak után melyik fog bújt ki babátoknál?

Figyelt kérdés
Kint van mind a 4 kisőrlő, már csak a nagyőrlők és a szemfogak hiányoznak. Melyiket várjam hamarabb?
2012. júl. 9. 20:56
 1/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálunk a szemfogak jöttek egyből utána. Már kint van mind a 4, de a nagy örlőknek még semmi nyoma. 18 hós
2012. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 4 kisörlő fogak után a szemfogak jöttek. Ezek valahogy lassabban bújnak ki, legalábbis nálunk, jobban megviseli. 17 hónapos a kisfiam.
2012. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szintén! a felső 2 szemfog volt a következő, de az alsóink is nagyon dudorodnak már!
2012. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az en lanyom 13-16 honapos kora kozott novesztette ki a kisorloket es a szemfogakat. eloszor az orloket, majd kozben mar elkezdtek jonni a szemfogak. pokoli 3 honap volt. gondoltam lesz egy kis szusszanas, de 18 honaposan varatlanul ugy dontott, kinoveszti az also nagyorloket. meg at is szamoltam a fogait, hogy biztos nem en tevedtem e, de nem. nagyon furcsllottam, mert joval kesobbre vartuk, de igy lassab tul is vagyunk rajta. (az egyik mar teljesen kinn van, masik kicsit tobb mint felig.) sose lehet tudni :)
2012. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól látom :)) Nagyon be vannak dagadva a szemfogak helye. Jól tippeltem, hogy azok jönnek hamarabb. Valahol olvastam, h azok az utolsók. És úgy tudom h szemfogak viselik meg legjobban a babát. Ez a 4 kisőrlő 1 hónap alatt sem volt kutyafüle (ebből 2 hét kemény betegség), mi lesz még...
2012. júl. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!