Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babádnak hány foga...

7 hónapos babádnak hány foga van? A ti babátoknál is előfordul ilyenkor étvágytalanság (kanalat ilyenkor nem fogadja el)?

Figyelt kérdés
Nálunk 8 fog van,de megint kezd rágicsálni,lehet, hogy bújik a következő, komolyan non stop fogzik:D. Nem baj, hogy ilyen gyorsan jönnek neki?
2012. jún. 25. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy hát híjján 8 hónapos a babám, fogak száma nulla!!!! Most jön neki az első: nem akar enni, sokat alszik,van hogy nem csak a kanalet tolja ki, de cicizni is csak nagyon lustán akar.
2012. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs: egy hét híjján :)
2012. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9,5 hós és most jön az első :) Nem akarja megenni azt amit én főzök, viszont a bolti bébipapival nincs gondja. Remélem ha kibújik a fogacskája minden a régi lesz.
2012. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tegnap létünk be a 7. hónapba... még egy foga sincs kislányomnak... de régóta kínlódik a fogával... van, hogy puklis az ínye és nyüglődik aztán visszahúzódik pár nap múlva megint megdagad és ez így megy már több mint egy hónapja... Már nagyon várom, hogy kibújjon az első két fogacsak (bár tudom, hogy ezzel nem leszünk túl a dolgon mert még jó sok fog áll előttünk).

Szerintem nem gond, hogy ilyen gyorsan jönnek a fogai babádnak, csak szokatlan...

2012. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

7 hónaposan a fiamnak 5 foga volt. Nagyon szenvedve ette a kanalas ételeket! Volt hogy egy evés is kimaradt mert semmit nem fogadott el, vagy tápszert adtam neki.

Ne aggódj majd lelassul ez a fogzás dolog. Neki is gyorsan kijönnek, aztán szusszanhattok kicsit! ;-)

2012. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8 hónaposan jött ki az első. Általában pár napig nem evett, utána minden visszaállt.

Azzal, hogy gyorsan jön, nem tudsz mit csinálni. Vagy visszanyomod őket? Egyszerűen alkati kérdés.

2012. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak 8,5 hónapos korában kezdett kibújni a fogacskája, de a testvérem lányának 6 hónaposan bújt ki az első. Alkati kérdés. Ilyenkor ő sem akart enni. de a hűtött rágókával komoly barátságot kötött.

A fiam nem szenvedte meg a fogzást, szinte észre se vettük. Nem volt étvágytalanság se hasmenés, se láz, se sírás. Volt viszont rengeteg mennyiségű nyál! :))

2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányomnak 7hónaposan 7foga volt,szerencsére sosem viselte meg a fogzás,volt olyan,hogy nem is vettük észere,hogy jön neki,csak amikor koccant a kanál a fogán:)

Ugyanúgy eszik ilyenkor is,talán csak néha kicsit nyűgösebb,de ez sem jellemző.

2012. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!