Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Szülés...

Szoptatós anyukák! Szülés után mikor jött meg a menzeszetek?

Figyelt kérdés
5 hós lesz a lányom és még mindig semmi! Érdemes lenne felkeresnem az orvosomat vagy ez normális? Majd szeretnénk tesót is azért aggódom...
2012. júl. 10. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a babám, mikor először megjött, de még akkor is intenzíven szoptattam. Teljesen normális. Van akinek egyből megjön, van akinek 1 év után. Van akinek egyből beáll és rendszeres lesz, van akinek hol megjön, hol nem, mint a mesében, sőt van, akinek a végén orvos ír ki gyógyszert. 5 hónaposan még nem aggódnék ilyen miatt. :) Egyébként tesóval attól függetlenül lehet próbálkozni majd, ha úgy érzitek itt az idő, hiszen így is teherbe lehet esni.
2012. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most jött meg, 7 hetes a babám, de a fogamzásgátló kavarta meg, abba is hagytam...
2012. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4hónapos volt a kisfiam. Miattam még várhatott volna :))
2012. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan 9 hónapos volt a babám amikor először megjött.
2012. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

5 hós volt a kisfiam

egy barátnőmnek 2 évvel szülés után, szoptatás abbahagyása után

teljesen normális, nem kell aggódnod

2012. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első baba 8 hetes, második baba 3 hónapos korában. Harmadiknál még kérdéses, ő 6 hetes, de ha igaz a "statisztikám" akkor ma holnap megjön.

Mindkét gyerekemnél úgy volt, hogy aludtak egybe 7 órát, és onnantól pontosan két hétre megjött nekem.


De olyan anyukát is ismerek, akinek egészen az utolsó szopi elhagyásáig nem jött meg. Ez a hormonoktól függ. Semmi gond nincs, hogy még nem jött meg Neked!

2012. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10,5 hónap után. Örülj neki! :)
2012. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt és már nagyon kevés volt a tejem.
2012. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lassan egy éves lesz a kislányom és még semmi. Ez természetes, nyugi ;)
2012. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Melcsy17 válasza:
2 hónapos kora után jött meg nekem... Annak ellenére, hogy még szoptatok! Jelenleg a kisfiam 5 hónapos! No para, én is így voltam! :)
2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!