Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Szülés...

Szoptatós anyukák! Szülés után mikor jött meg a menzeszetek?

Figyelt kérdés
5 hós lesz a lányom és még mindig semmi! Érdemes lenne felkeresnem az orvosomat vagy ez normális? Majd szeretnénk tesót is azért aggódom...
2012. júl. 10. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6 hónapos volt, és olyan szinten ömlött belőlem a vér, hogy borzalom. Volt még egy 60 napos ciklusom, szerencsére a 2. mensi már kevésbé volt erős.

Azóta semmi, de pénteken kétcsíkosat pisiltem. :-)

Most 10 hónapos a lányom, a szopizást akkor hagytuk abba, amikor utoljára megjött május elején.

Ne aggódj, a tesót nem fogja akadályozni. Én is csodálkoztam, mert a lányomra 3 évet vártunk, és ha minden igaz, ez most elsőre összejöhetett. (Kopp-kopp, holnap megyek csak dokihoz, remélem, tényleg baba.) Nálunk amúgy szerintem az hozta meg a mensit, hogy a hozzátáplálással kevesebbet kezdtett szopizni.

2012. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 6 hónap után, most 4 hónap után.
2012. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10,5 hónap ,most .Nem hiányzott :)
2012. júl. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!