Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miutan haza vitted a korhazbol...

Miutan haza vitted a korhazbol a csecsemödet melyek voltak az elsö teendöid? Hogy telt az elsö het?

Figyelt kérdés
Milyen volt egy atlagos nap? Mokuskerek? Folyamatos baba ellatas?
2009. júl. 11. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Most két és fél hónapos a fiam. Nem volt nehéz, mert sokat segített a férjem és a család.

Ami furcsa volt, hogy sose tudtam, mi következik. Alszik, de meddig? Ha elmegyek zuhanyozni, tuti akkor fog felébredni. Ezen tipródtam fél órát, aztán csak sikerült akkor menni, amikor tényleg fölkelt:)

Szóval kb. egy hónapig csak a következő etetésig láttam előre, de azt is csak nagyjából. Na ez volt furcsa...

2009. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én úgy ki voltam még a hazajövetelkor, hogy sokszor csak feküdtem és csak a picihez keltem fel. Igaz sokat segített a férjem és a család. De ahogy az előttem szóló anyuka is mondja én is csak a következő etetésig láttam, tovább nem :) Volt hogy fürdetés után este azért nem aludtam el, mert tudtam hogy 22órakor kelni fog. Pedig addig pihenhettem is volna. Ja és főzés az első 2-3 hétben nem volt. Mindig hozott valaki ételt. 2 szopi között elmosogattam, utána szopi után felsöpörtem, felmostam stb. Csak így lassanként ment, egyszerre sokáig nem tudtam semmit megcsinálni. Most 3és fél hónapos a lányom.
2009. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 4 hós de esküszöm már nem is emlékeszem azokra a húzós első időkre..:) vajon hogyan éltük túl? nekem sajnos nem volt segítségem a férjemen kívül, első este a párommal nem mertük meg fürdetni de mindenkinek azt mondtuk hogy igen..:) annyira távolinak tűnik.....
2009. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú nekem is tébolyda volt. Annyira féltem az egész helyzettől, hogy össze vissza járkáltam a lakásban, fertőtlenítettem, forraltam vizet, néztem az órát, a babát, nem mertem még wc-re sem elmenni, bevallom még fürdés is maradt ki a részemről az első hetekben. Aludni akkor sem tudam, amikor lehetett volna, állandó készenlétben álltam. Mire a kórházi csomagot kipakoltam, 3 nap eltelt. Szóval nekem iszonyú káosz volt. AZtán valahogy belejöttem. Az biztos, ha lesz kistesó, már máshogy csinálom, kevesebb idegeskedéssel, lazábban.
2009. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
akkor nem csak nálunk volt para. én nagyon fájtam, mozogni alig tudtam, úgyhogy feküdtünk a babával az ágyon és pihiztünk. fürdés: csak a köldökére vigyázzunk... pelusozás: rendesen becsomagoltam. kajcsi: nem jön a böfi... miért csinálja ezt , vagy azt? kell egy kis idő , míg belelendül az ember. az tényleg jó, hogy az apukák kiveszik a részük.
2009. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem senki nem segitett és császárral szültem. A mai napig olyan vagyok mint a kifacsart citrom, de nem sajnáltatom magam, hisz 36 évesen én akartam gyereket. És nagyon boldog vagyok vele, hogy együtt élhetjük az életet! CSAK MI KETTEN!
2009. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!