Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raktok el nyári gyumolcsoket...

Raktok el nyári gyumolcsoket a mélyhutobe a babátoknak télre? Miket és hogyan-darabokban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

tavaly is idén is igen .

meggyet maggal . orbitális meló lenne magvalni . ha kell kiveszek és pár dekát kimagozok.


szilvát félben. ha kiengedett tök könnyen lejön a héja.


s. és őszibarackot félben magozva v. negyedelve.


idén már tettem el epret és fogok málnát is.

amikor még pici volt pár hónapos tettem el pürésítve is dobozokban 20,és 50 ml-es adagokat kb.

2012. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. A kertben van barack, málna, ribizli, eper (utolsó 3-at még nem eheti). Le szoktam fagyasztani, meg lekvárt is szoktam csinálni. Most nincs időm, inkább fagyasztom. Nem értem, hogy "darabokban"...ez mit jelent? Én úgy szoktam csinálni, hogy kiürült fagyis, vagy bármilyen műanyag dobozba beleteszem a gyümölcsöket, és berakom a mélyhűtőbe. A kifejezetten a babának szánt dobozokat úgy töltöm meg, hogy kisebb adagokban legyen porciózva, ezeket kis ételtartó tasakba csomagolom, és csak a kis adagot veszem elő, amikor kell. Erre gondolsz?
2012. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cseresznye, meggy kimagozva kis adagonként

Eper pürének joghurtos poharakban

Sárgabarack pürének joghurtos poharakban, félbe magozva kis adagonként

Majd fogok eltenni őszit is pürének, sárgadinnyét felkockázva, szilvát pürének és kimagvalva is

2012. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Darabokban-ugy értettem,hogy purésítve vagy csak felvágva.

Koszi a válaszokat,már csak azt nem értem,hogy a joghurtos dobozokat mivel zárjátok/feditek le? Hol lehet kapni kis ételtárolo zacskokat?

2012. júl. 11. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora fagyasztótok van es miből mennyit szoktatok eltenni?
2012. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pürésítve az annyit jelent, hogy pl botmixerrel összetörve? köszi
2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Nem pürésítve, hanem az apróbbakat egyben, a barackot kisebb darabokra vágva rakom el.
2012. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fagyisdobozban, vagy anyatejtartó pohárban rakom el. Van olyan fagyi, amiben több kisebb doboz van, tetővel. Egyébként nyugodtan lezárhatod a joghurtospoharat celofánnal és gumival, mint a befőttet.
2012. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!