Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig van türelmi idő a...

Meddig van türelmi idő a bölcsibe hogy legyen munkáltatóim?

Figyelt kérdés
Most lesz a beszoktatás,gyesen vagyok,de már szóltak h a beszoktatás után már kell az igazolás hogy dolgozok vagy nem járhat tovább a gyerekem,munkát találni meg nem könnyű sajnos és ha nem lesz akkor abbakell hagynia a bölcsit???
2012. júl. 11. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már a beiratkozásra vinni kellett, nem volt türelmi idő. Ha nincs munkáltatói, nem veszik fel a gyereket.
2012. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónap a türelmi idő.
2012. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert nekem sincs munkahelyem ahova visszamehetnék, viszont hogyan keressek munkát kicsi gyerekkel? Hogyan menjek állásinterjúra, ha nem tudom a gyereket hol hagyni, ráadásul, ha azt mondják, hogy hétfőtől kezdek, akkor hova rakjam a kicsit? Vagy mondjam azt,hogy majd 4 hónap után kezdek? Ugyanis min. 4 hónappal előtte kell beiratkozni a bölcsibe, minthogy elkezdene járni. Fogalmam sincs hogyan lesz :((
2012. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk addig nem vették fel amíg nem volt munkáltatói, de utána, akár másnap is elvesztheted a munkahelyed és nem küldik le mert, akkor már nem vizsgálják.
2012. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért.akkor ha a gyerek Bölcsibe jár és közben Szünik meg a mhely,azt jelenteni kell?vagy hallgassuk el?
2012. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt aki elmondta, de volt aki nem. Ha a gondozók azt tudják, hogy nem dolgozol, akkor nem díjjazák, ha későn mégy a kicsiért meg ilyenek. Szerintem nem tartozik senkire később. Hiszen valószínű, hogy ha valakinél úgy alakul a helyzet, hogy megszűnik, akkor melót kell keresnie, vagy vállalkozás vagy bármi, de azt picikével nem lehet.
2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló!

Pontosan ez a helyzet!

Szólt a vezető h ha nincs munkáltatóim akkor nem járhat a gyerek beszoktatás után azaz kirakják!

De amíg beszoktatok addig nem kereshetek munkát mert ugye még a gyerekkel vagyok,ha beszokott akkor már késő ugye!

Ha meg már elkezdtem volna keresni és azt mondják akkor kezdj már másnap akkor nem tudok mert beszoktatok.

Nagyon elmés!!!

2012. júl. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!