Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil vaníliás tejberizspép...

Milumil vaníliás tejberizspép vagy Milupa vaníliás tejpép hol akciós? Ti mennyiért veszitek?

Figyelt kérdés
A Corában a tejberizspép 900 Ft fölött volt, míg nemrég 600 körül vettem a Rossmannban. De úgy szereti a babám.
2012. júl. 11. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?


Rossmann-ban akciós azt hiszem.

Müllerben olcsóbbak a dolgok sokszor mint a dm-ben, rossmann-ban.



Egyébként nem érdemes ilyet adni, hacsak nem javasolták, mert sovány. Cukros, nem tesz jót a fogainak, és hízlal fölöslegesen, mondjuk 1 év feletti baba már talán lemozogja, de én akkor sem adok neki.

Gabonapépek teljesen jók, belekeverve gyümölcsöt pl.

2012. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos. Felesben szoktam adni a Sinlac-kal. A gabonapépeket nem szereti:(
2012. júl. 11. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Müllerben veszem ott van dupla csomagos,tehát 500g-os kiszerelés,múlt hónapban 990Ft-ért vettem dobozát.

Amúgy akció nélkül 1299Ft/500!g.


Ha csak a sima 250g-ost veszek,akkor általában DM-ben vettem eddig,amikor legutoljára vásároltam 779Ft volt,de ennek már vagy 3 hónapja,ugyanis azóta a Müllerbe és a Rossmannba járok :)


Tescoban,Sparban is van,de ott majd 1000Ft!

2012. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

AMúgy most néztem, hogy ezeknek is nagy része gabona, és gyümölcscukor van benne, ami azért nem ugyanaz, mint a fehércukor.Az anyatejben is van cukor, bizonyos mértékig szüksége van rá a babának, persze én is nézem, hogy ami lehet, ne legyen cukros.

2012. júl. 11. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a DM-ben 779.- a 250grammos,mi a múlt héten vettük.(Nekem volt rá -160ft-os kuponom és -15% végösszegi,így nem vészes az ára.)Amúgy Rossmannba veszek én is tejpépeket mikor akció van.
2012. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!