Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt így valaki? Szüleim...

Járt így valaki? Szüleim kocsijában a biztonság öv rövid és a hordozót nem tudjuk bekötni. Így járunk majd a gyereküléssel is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltátok minden övvel? A szélsők hosszabbak mint a középső öv. Csak egyféleképpen lehet bekötni a hordozótokat? A miénket kétféleképpen lehetett volna, de csak egyik módon érte át az öv. A gyereküléssel nem lesz gond, mert ahhoz rövidebb is elég.
2012. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

igen! Az én kocsimban is rövid volt az öv a hordozóhoz (Concord Ion)-férjemébe jó volt- a gyerek üléssel viszont nincs semmi gond (MaxiCosi Tobi).

A hordozóknál át kell húzni (elől) teljesen az övet a gyereküléseket másképpen kell rögzíteni vagy Isofix!

Ha biztosra akarsz menni érdemes előtte kipróbálni majd a gyerek ülést, hogy biztosan átéri-e az öv.

Milyen hordozótok van?

2012. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régebbi típusú autókban a biztonsági öv hátul rövidebb, mint az újabb autók esetében. Azt hiszem ilyenkor a hordózót előre lehet kötni. A gyerekülésről nincs tapasztalatom ilyen téren.
2012. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én autómban is rövid volt hátul az öv, így csak előre tudtam bekötni a hordozót úgy, hogy teljesen hátra toltam az ülést. ezért nem is nagyon mentünk ketten sehova... :S

mikor már menetiránynak köthettem be, autósülésbe, akkor már jó volt az öv, azt nem kell keresztbe áthúzni, hanem hátul-alul beakasztani :)

2012. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kocsimban is rövidebb hátul. Ez akkor tűnt fel, amikor a hordozó helyett már gyerekülést akartam bekötni, de azt hátra, nem előre, mint a hordozót, mert a magas támla miatt zavaró lett volna. Menetiránynak háttal sehogyse ment :) De ekkor már 8 kg volt a fiam, ezért úgy döntöttem, hogy rendesen előre fordítva kötöm be, így simán befért. 9 kg-tól lehet így.
2012. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen autótok van? Nekünk egy fiat cinquecentonk volt, és az anyós ülés mögötti űlés öve átérte a hordozót, a másik nem. Esetleg próbáljátok vègig az öveket!
2012. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ford Focus.
2012. ápr. 14. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok...

nem az autó kora számít... három éves az autóm és hátul rövid az öv.

2012. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!